2737
2734
عنوان

خیلی عصبیم...

177 بازدید | 19 پست

میشه سال جدید دست از حسادت و حال گیری برداریم؟؟

از دیشب هر تایپکی میبینم دری وری گفتن ب یکی از فامیلای شوهره یا خود شوهر

من خودم عقد بستم خانواده شوهرم هیچ کادویی بهم ندادن سر عقدم سیاه پوشبدن پدرشوهرمم گفت سرکارم نیومد کلا

پاگشا کردن هیچی ندادن

الان عید بوده عیدی ندادن

برای نولد مادرشوهرم رفتم رومیزی کار دست خریدم ی دارچه ترمه رو چهار طرفش رو دوخته انداخته رو میز ولی اون رومیزی رو ننداخته

پارسال تمام موکت های خونشو شستم واسه عید شبش از دست درد گریه میکردم

ولی اونا خوب نبستن

چیکار کنم؟؟

دست بردارین از تلخ کردن زندگی ب خودتون ب خاطر بیشعوریه بقیه

شما هیچ واکنشی نشون ندادی بعد کارم براشون کردی؟

درستع نباید بال و پر بدیم بهشون

ولی حداقل برای خودمون ارزش قائل باشیم😊😊

مرسی بابت تمام خوبیات اقاییم😍ی صلوات برای حاجتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هزاران لایک😊

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

عزیزم خودتو ناراحت نکن،هرکس یه خصلت داره ،اونا بدن تو خوب باش و خوبیتو نشون بده البته نه با موکت شستن ،کمک کردن بد نیست اتفاقا خیلی هم خوبه،روز زن خواهرم یه روسری برا مادرشوهرش گرفت هرجججا میره اون روسری سرشه پز میده کلاس میزاره عروسم برام گرفته ،این خانم فقط هوبی خودشو نشون میده ،تو الان احتمالا یاد گرفتی توقع هیچی از خانواده شوهرت نداشته باشی پس زندگیتو با این افکار خراب نکن ،اینا حتی ارزش فکر کردنم ندارن

2738
شما هیچ واکنشی نشون ندادی بعد کارم براشون کردی؟ درستع نباید بال و پر بدیم بهشون ولی حداقل برای خود ...

چرا دلخوری بوده ولی خب اونا شخصیت و شعورشون اینه

تصمیم گرفتم بخاطر نفهمی بفیه خودمو اذیت نکنم

اینو سر لوحه رفتارم تو سال جدید میخوام قرار بدم

الان خودت صدتا گله کردی که حتما تو دلت بوده و واست تلخه وگرنه نمیگفتی اینارو دیگه 😆😆

اره تلخ هست ولی تایپک نمیزنم چ جوری حالشونو بگیرم

مادرشوهرم نفهمه خواهرشوهرم بدجنسه

من میگم باید بپذیریم بی شعوریه بقیه رو و خودمونو مثل اونا نکنیم ک مثلا جوابشونو بدیم

واییی بخدا از همون روز اول عید این تاپیکا بود ک من فک میکردم لااقل روز اول عیدی نینی سایت گل و بلبل ...

امروز تابپک اون خانمیو دیدم ک با تاج و لباس عروس میخواس بره عروسی جاریش

همه گفتن نکن اخرشم تصمیم گرف کار خوذشو بکنه

اینقد عصبی شدم ازش ک نگو

نینی سایت دیگه ماهیتشو از دست داده مخصوصا از وقتی ک مردا میان اینجا رل میزنن     &nb ...

من چندین سال پیش خواننده خاموش بودم ی تایپکی بود توش سباست زنونه یاد میدادن اولین تایپک سیاست زنونه اینقدر مفید بود اینقدر همه زنا از انجام اون کارا راضی بودن

توشم نع بی احترامی ب خانواده شوهر بود ن نفرین کردنشون و لجبازی باهاشون

به قشنگترین شکل ممکن همدیگرو راهنمایی میکردن برای زندگی قشنگتر

الان وقتی میام اینجا حالم بد میشه

2706