2737
2734

چهارشنبه رفتم عکس بعدش یکم خون اومد و تاشب و فردا یکم لک بینی داشتم نمیدونم باید غسل کنم یانه 

منم و عاشقی و این صنم و باقی عمر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوبی گلم چی شد چطور بود دردش زیاده کجا انجام دادی جوابش چی شد من میخوام انجام بدم میترسم میخوام بیهوش کنم بنظرت با بیهوشی بهتره یا نه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2731
سلام خوبی گلم چی شد چطور بود دردش زیاده کجا انجام دادی جوابش چی شد من میخوام انجام بدم میترسم میخوام ...

وای اصلا بیهوشی انجام نده اونجا دقیقا به این فکر میکردم که چرا بیهوشی انجام میدن درد داشت اون لحظه اول که مایع رو تزریق میکنه ولی کاملا قابل تحمل دیگه نمیدونم برای همه اینجوری بود یانه

2740
ن غسل لازم نیس ..منم رفتم ۹ماه پیش من ولی همون روز بود لکه بینی .حتی دکتر گفت شاید تا فرداهم داشته ب ...

نمیدونم والا شک دارم تو گوگل هم نبود اطلاعات درست سابی

وای اصلا بیهوشی انجام نده اونجا دقیقا به این فکر میکردم که چرا بیهوشی انجام میدن درد داشت اون لحظه ا ...

همون دیگه درد ی نفر زیاده ی نفر کمه شما مشکلی نداشتی چسبندگی بسته بودن؟

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
مطمنید چون لعداز تموم شدن زیاد بود خون در حد لک نبود غسل استحاضه چیزی لازم نیس؟

من از دفتر مرجع تقلیدم پرسیدم گفت نیازی به غسل نیست، تازه من اون دو روز نماز هم نخوندم باهام دعوا کرد گفت باید پنبه میذاشتی نمارتو میخوندی

...

انشالله بحق 5تن تا ماه رمضان بفهمی بارداری امسال روزه خواری کنی با نی نی   

2706