2733
2734
عنوان

به روش بياره يا نه؟

119 بازدید | 22 پست

سلام دوستان

دختر خاله م با يه اقايي در حال اشنايي هست...

پسره چنتا دروغ اول رابطشون گفته بود

اين تو دلش مونده

نميدونه به روش بياره يا نه...

منم ميترسم يه چي بگم رابطشون خراب شه

بيافته گردن من...

چون خاهر نداريم هميشه اون با من مشورت ميكنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چ دروغی اینش مهمه...

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
منم نظرم همينه دختر خالم ميگه همه ممكنه روزاي اول يه حرفي بزنن از روي نادوني ولي من ميگم نه

بگو اگه میتونی با ادم دروغگو کنار بیای باهاش ادامه بده 

یا هم الان بهش بگه من فهمیدم دروغ میگی ، اگه قصدشون ازدواجه که باید کلی بشناستش ...

چرا امضات کم رنگه  

اول رابط چون رابطشون جدی نبوده دروغ گفته حالا یکی اسمش دروغ میگه محل زندگیش و..... 

بستگی داره چه دروغی گفته 

بعد که باهاش اشنا میشی دیگه دیدش از دوستی میره سمت ازدواج اونم وقت موضوع جدی میشه

زمان دانشجویی یکی از همکلاسیلم طرفش اسم و ادرس خونشو دروغ گفته بود بعد از 8 ماه ازش خاستگاری کرد و پسر راستش گفت دلیلش این بود که اول فقط یه دوستی بود 

الان نی نی دومش باردار دختر  

مثلا يكي از دروغ هايي كه بهش گفته بود

اين بودكه

بهش گفته بود ذيشب شيفت بودم

...ولي بعدا فهميديم هيچ وقت شيفت نمونده...يا گفته بود خواهرم سوئده 

ولي خواهرش اينجاس... اصلا برامون فرقي نداره خواهرش كجاس..از دروغ شنيدن ادم بدش مياد

2706