2737
2739
عنوان

به دوستم غبطه خوردم

346 بازدید | 13 پست

بعد سه سال ک ازدواج کرده بود و رفته بود کانادا، اومد ایران پیش مامانش. سه ماهی اینجا بود. الان پیام داد گفت تو فرودگاه دوبی ام دیگه کم کم راه می افتم میرم کانادا. 

نمیدونم چرا دلم خواست جاش بودم. دنیارو میدیدم. حس کردم زندگیم بیهوده است. 

یا جای بیهوده ای زندگی میکنم. 

تا به حال غبطه شرایط خودم رو نخورده بودم ولی منم چند سال پیش شرایط ازدواج رو داشتم. با برادر این خانم ک مقیم المان بود. ولی پدرم مخالفت کرد. گفت دختر بزرگ نکردم که بدمش اونور دنیا. 

الانم هر چی به شوهرم میگم من دوست دارم بریم جدی نمیگیره. 

شاید ناشکری باشه یا مسخره بیاد ولی دلم از ایران زده شده. 

حسودیم شد اون جای خوبی رفتع. با این مثل خواهرمه هاااااا. خیلی دوستش دارم. انشاءالله همیشه خوش باشه

آدم حسودی نیستم  ولی خودم دلم گرفت. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
والا حسودی هم داره با این اوضاع مملکت!

اوهوم

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینجوریم ... خیلی حس بدیه ... ایشالله توهم میری بهترین کشور های اروپایی .. مطمئن باش 😘😘😍تازه تاپیک لباسایی که خریدی و میزاری ... قول میدم ..

فکر کردی بهت نمیرسم؟ فکر کردی من دختریم که وقتی یکمی ازم دور شی فراموشت کنم؟ نه اصلا ... من از پسش برمیام ... بهم میرسیم ... من پای همه چی وایمیسم ... بهت قول میدم که چند سال دیگه قصه ی رسیدنمون و برای دخترمون تعریف میکنم و اون سرخوش از این اتفاق مارو الگو قرار میده .... بهت قول میدم یه روزی میاد که چشمام با دیدم چشمات باز میشه ...😉یه صلوات واسه رسیدن تموم عاشقا به هم بفرستین ...
2728
منم همینجوریم ... خیلی حس بدیه ... ایشالله توهم میری بهترین کشور های اروپایی .. مطمئن باش 😘😘😍تازه ...

خودم همچین حسی ندارم. شاید قبلا میشد بریم ک نشد. ولی الان با این قیمت دلار فک نمی کنم بشه

خودم همچین حسی ندارم. شاید قبلا میشد بریم ک نشد. ولی الان با این قیمت دلار فک نمی کنم بشه

چرا نمیشه؟؟ غیر ممکن وجود نداره 😉

مطمئن باش ازجایی که فک نمیکنی درست میشه .. 

من این قد آرزو های غیر ممکن تری و دیدم تو زندگیم که برآورده شده 😛

فکر کردی بهت نمیرسم؟ فکر کردی من دختریم که وقتی یکمی ازم دور شی فراموشت کنم؟ نه اصلا ... من از پسش برمیام ... بهم میرسیم ... من پای همه چی وایمیسم ... بهت قول میدم که چند سال دیگه قصه ی رسیدنمون و برای دخترمون تعریف میکنم و اون سرخوش از این اتفاق مارو الگو قرار میده .... بهت قول میدم یه روزی میاد که چشمام با دیدم چشمات باز میشه ...😉یه صلوات واسه رسیدن تموم عاشقا به هم بفرستین ...
چرا نمیشه؟؟ غیر ممکن وجود نداره 😉 مطمئن باش ازجایی که فک نمیکنی درست میشه ..  من این قد آرزو ...

ممنون عزیزم انشاءالله

2738
چرا نمیشه؟؟ غیر ممکن وجود نداره 😉 مطمئن باش ازجایی که فک نمیکنی درست میشه ..  من این قد آرزو ...

انشاءالله توام به عشقت برسی

انشاءالله توام به عشقت برسی

😘😘ایشالله همه برسن ..

ولی یه داستانیم هست 

هر جای این کره ی خاکی بری ، آخر قلبت برای کشور خودت می زنه ، من یه مدت کوتاه بخاطر شرایط شوهرم روسیه زندگی کردم، اولش انقدر خوشحال بودم که گفتم دیگه بر نمی گردم ، اما اصلا با تصوراتم متفاوت بود

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
ولی یه داستانیم هست  هر جای این کره ی خاکی بری ، آخر قلبت برای کشور خودت می زنه ، من یه مدت کو ...

فک کنم همون وابستگی به خانوادت بوده. نه؟!

این دوستم فقط میگه دلم برا مامانم تنگ میشع. اونجا ک هستن پر ایرانیه میگه. میگه انقد شرایط خوبه. 

نمیدونم والله

فک کنم همون وابستگی به خانوادت بوده. نه؟! این دوستم فقط میگه دلم برا مامانم تنگ میشع. اونجا ک هس ...

راستشو بخای اون مدینه فاضله ای که تو ذهنمون ساختن نیست، همه جا مشکل هست ، البته نه به اندازه ی ایرانا... 

ولی هست 

از طرفی دید به مهاجر و خاورمیانه ای ها همه جا نگاهه خاصیه، اگه با وضع مالی معمولی ادم بره ، زن و‌مرد و بچه ۱۶ به بالا باااااااایییییییدددددد کار کنن ، قانونه یکی کار کنه ۵ نفر بخورن فقط و فقط تو ایران جواب میده، با این تفاسیر اگه ادم بخواد سخت کار کنه و خوب زندگی کنه اینجا هم ممکنه (( اونجا باید از صفر شروع کنه و اکثرا از گارسونونی صفرشونه اصلانم کسر شان نیست... )) اقا کلا همه چی با اینجا فرق داره

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍