2733
2734
عنوان

مرد ها در هر صورت قدرنشناسن؟؟

184 بازدید | 23 پست

هيچ وقت به همسرم اره و نه نكردم..تو تصميماي شخصيش اصلا دخالت نكردم تا ياد بگيره تو تصميماي من دخالت نكنه..

بچه خواهرش دنيا اومده هي ميره تو پر و پاشون..بهش دو بار گفتم به اشاره..كه بيا اينجا عزيزم..اخه يه مرد چكار ميتونه بكنه؟

با عصبانيت بهم ميگه انقد به من اره و نه نكن!!گفتم من؟؟!!!اصلا شاخ دروردم..گفت ارع تو هميشه اينكارو ميكني!!

دهنم باز موند اصلا..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مردها کلا از کلمه همیشه و هربار و هیچوقت زیاد استفاده میکنن. شما مطمئن باش از ته دل نگفته

ولی کارت جالب نبود. یعنی چی که نره پیش بچه خواهرش؟ حسودی تا چه حد

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

خب چیکارش داشتی میذاشتی حال کنه

ولی تو تصمیمات دخالت نکردن اشتباه مگه شما زن وشوهر نیستید 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738

در هر حالت همینن،من تاحالا یکبارنشده غذا برا همسرم نپزم همیشه هم شام جدا ناهارجدا درست میکنم،حالا قهرم رفته یهمه گفته اصلا غذا درست نمیکنه ،فلانه بهمانه

شاخ دراوردم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
خب چیکارش داشتی میذاشتی حال کنه ولی تو تصمیمات دخالت نکردن اشتباه مگه شما زن وشوهر نیستید 

تو تصميمات شخصي نه تصمياي دو نفره..مثلا تفريحاي شخصيش علايقش لباس پوشيدن..غذا خوردن..

استارتر ولی اگه خواهرش باش خوبه چه دلیلی داره بدت بیاد ازاینکه بابچه بازی کنه؟؟مثلا خودم میبینم خواهرای شوهرم یجورین همیشه به شوهرم میگم خودتو جر نده براشون. سرسنگین باش که بنفعته.

در هر حالت همینن،من تاحالا یکبارنشده غذا برا همسرم نپزم همیشه هم شام جدا ناهارجدا درست میکنم،حالا قه ...

خخخخخخ اینو گفتی به این فکر افتادم که شوهرم خیلی مظلومه که بزور یه ناهار بش میدم فقط.

2706