2737
2734

ميشه از تجربه پروازتون به ايران با ني ني كوچولوهاتون بگين

و اينكه كلا چطوري تو ايران بودن ؟؟؟

يه دنيا ممنوووون ميشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم اونی که کانادا زندگی میکنه واقعا چرا باید تو نی نی سایت باشه

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!
2731

فک نکنم تعدادشون انقد زیاد باشه ک تاپیک زدی ها 

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی

😂😂من فیلماشو دیدم همه بچه ها پشماااشون از این همه مزخرفیت ریخته باور کن

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2740
مگه ادم نیستن،یا ما ها عجیبیم😐😑

نمیدونم خودم اونور آب باشم انقد سرگرمی و انجمن های آنلاین بهتر زیاده که فک نکنم بیام اینجا

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!

البته پرواز از کانادا به ایران زیاد با پرواز از کشورای دیگه به ایران فرق نداره. یه بچه ۱۱ ماهه هم که تفاوت این کشور و اون کشور حالیش نیس

نمیدونم خودم اونور آب باشم انقد سرگرمی و انجمن های آنلاین بهتر زیاده که فک نکنم بیام اینجا

اینم یکی از هموناس،فرقی نمیکنه

بعدشم ادم با هم وطن خودش هر جا باشه راحت تر تا ی غریبه،هر چند اونجا زندگی کنه

2706