2733
2734
عنوان

كسايي كه ماشين ظرفشويي بوش دارن لطفا كمك كنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 62 پست
ببین یه کلیپ ازش که تو خونه گرفتم داارم بزار دکمه هاشو الان برات مینویسم ولی نداره انگار :-(((

احتمالا باید دستی وارد کنی برنامه رو 

ببین کلا نمیشه که تنظیم ساعت نداشته باشه داره ببد نیستی کدومه دوساعت خیلی برا شستن چه خبره مگه چی بوده رو ظرف😅پول برقو چی میگی اب اونقدر مصرف نمیشه که برقو بچسب

کاتالوگشو بخون  قربونت🙏

برنامه هاش اصلیا :

GLASS که 40 درجه است

1 ساعته که 65 درجه هست

پری رینز که نمیونم چیه دقیق

INTENSIVE  که 70 درجه است و برا ظروف چربه

AUTO که خودم دارم استفاده می کنم این چند روز

اکو که 50 درجه است و زمانش میدونم بیشتر از حالت اوتو هم هست حتی.

برنامه های جانبیش هم :

نیم شور

HYGENISE PLUS

EXTRA RINSE هست

نداره اونو که گفتی :-(((

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین این دکمه که من گفتم خودش روش عکس لیوان داره یعنی برای شستن لیوان و این چیزهاست 

احتماالا همون برنامه گلس هست ولی ظرف و تمیز میشوره البته بگم من قبل چیدن طرف ها رو میزارم تو سینک یه اب میگیرم روش بعد اشغالشو میگیرم  میزارم تو ماشین کاملا تمیز میشه قابلمه اینها کلا نمیزارم دکمشو‌داره ولی استفاده نمیکنم 

برنامه های جانبیش اصافست لازم‌نیست انجام بدی ضد عفونی کننده و شستشوی بیشتره فقط که لازم نیست 

2728
این عکسشه شوهرم گفتمش برام فرستاد

ببین مال من برنامه رو انتخاب کنی وقتی استارت بزنی فعال میشه قبل اون فعال نمیشه برنامه ها رو دونه دونه بزن ولی استارت و نزن ببین هر کدوم چیا نشون میده خواستی هم‌کنسل کنی دکمه خاموش و برن برنامه پاک‌میشه عکسو یکم بزرگ میکنم بخونم‌کلید ها رو‌ناخوانا میشه اون برنامه یکساعته هم‌خوبه بزنیا دکمش هست فقط همونو بزن احتمالا شستشوی معمولیه

ها مرسی گفتی چقدر زمان میبره با اون برنامه برات؟

برا من ۲۹دقیقه 

البته من خودم اینو استفاده میکنم چون طرف هامو تمیز میزارم داخل شستشوی خفن نمیخواد 

شستشوی معمولش یکساعت ۲۹دقیقه هست که واقعا زیاده یکساعت معقوله 

2740
برا من ۲۹دقیقه  البته من خودم اینو استفاده میکنم چون طرف هامو تمیز میزارم داخل شستشوی خفن ...

آره حالا اینم گفته اگه 1 ساعته رو میخواید بزنید برا زمانیه که ظرفها رو همون لحظه استفاده کرده باشید و زیاد چرب و کثیف نباشن

یعنی ممکنه با این به نتیجه برسم؟

بزار عکس چینش ظرفهامم برات میفرستم ببین خوب میچینم؟

آره حالا اینم گفته اگه 1 ساعته رو میخواید بزنید برا زمانیه که ظرفها رو همون لحظه استفاده کرده باشید ...

ببین ظرف چرب که خیلی خفن باشه با دستم نمیتونی بسابیش کامل پاک بشه چه برسه طرف شویی 

کلا نبایذ اشغال دار و خشک ظرفو بزاری تو ماشین 

بفرست عکسو

ببین ظرف چرب که خیلی خفن باشه با دستم نمیتونی بسابیش کامل پاک بشه چه برسه طرف شویی  کلا نبایذ ...

آره آشغالا رو که اوت می کنم ولی اگه قراره انقدر آب بزنمشون خب مصرف آبش باز زیاد میشه یا نه؟

آره آشغالا رو که اوت می کنم ولی اگه قراره انقدر آب بزنمشون خب مصرف آبش باز زیاد میشه یا نه؟

نه دیگه بشوری که ظرف ها رو‌توسینگ بچین یه بار شیر ابو باز کن یه ابر بکش بزار تو ماشین اگه اشغال داره یا نه اگه اشغالشو از قبل میگیری یکم اب جوش در حد یه استکان بریز رو همه جا بعد تکونشون بده بچین اونور