2733
2734
عنوان

كسايي كه ماشين ظرفشويي بوش دارن لطفا كمك كنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 62 پست
ظرف شویی رو براساس مصرف و‌تعداد میخرن برا شما چند نفره هست؟ وقتی خشک هستن کمی اب بریز روش تا خیس بخ ...

اینجوری خیلی آب وصرف نمیشه بنظرت؟

والا نمیدونم دقیق ولی فککنم 14 نفره باشه ولی اگه بخوام جوری بچینم که بشقاب ها به هم نچسبن برا دو نفر هم بسختی پاسخگو هست خخخخخخخخخخخخ

اینجوری خیلی آب وصرف نمیشه بنظرت؟ والا نمیدونم دقیق ولی فککنم 14 نفره باشه ولی اگه بخوام جوری بچینم ...

نه طرف شویی از شستن  معمولی خیلی اب کمتر مصرف میکنه در روز یکبار روشنش کن همه طرف ها رو جمع بشه بشور هی روشنش نکن که 

قربونت🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه طرف شویی از شستن  معمولی خیلی اب کمتر مصرف میکنه در روز یکبار روشنش کن همه طرف ها رو جم ...

میتونم بپرسم ظرفشویی شما چیه؟

و از چه برنامه ای معمولا استفاده می کنید و چقدر زمان میبره تا بشوردشون؟

میتونم بپرسم ظرفشویی شما چیه؟ و از چه برنامه ای معمولا استفاده می کنید و چقدر زمان میبره تا بشوردشو ...

من بوش دارم 

من شستشوی نیم ساعته رو میزنم یه برنامه امادست البته روش زده لیوان این چیزها من خودم برا طروفم استفاده میکنم با اب ۷۰درجه با کف میشوره 

تمیزم میشه نیاز نیست تایم بالا بزارم همون کافیه برای من

من بوش دارم  من شستشوی نیم ساعته رو میزنم یه برنامه امادست البته روش زده لیوان این چیزها من خو ...

میشه عکس از صفحه ظرفشوییت بفرستی؟

من بوش سری 4 دارم اگه همه ظروفو بزارم با اکسترا رینز میشه دو ساعت و نیم

خیییییییییییییلی طول میکشهههههه

میشه عکس از صفحه ظرفشوییت بفرستی؟ من بوش سری 4 دارم اگه همه ظروفو بزارم با اکسترا رینز میشه دو ساعت ...

برا من از اونهایت که تو‌کابینت جاساز شده الان روش در کابینته. فقط از بالا کلیدهاش مشخصه 

دوساعت چه خبره ؟اشتباه میزنی برنامتو 

عکس کلیدهاتو بفرست 

2740
جدی؟؟ چقدر خوب مال شما میدونی مدلش چیه؟؟ مال من این نیم ساعته رو نداره کلا 

قطعا یه دکمه دیگه داره با همین کارایی ببین تو یوتوب مدل ظرف شوییتو بزن چک‌کن قشنگ برات کلی ویدیو البته خارجی میاره همین جوری نگاه کن ببین چیزی سر در میاری البته ممکنه فارسی هم باشه بزن نحوه کار ظرف شویی مدل فلان  

باید مدلشو ببینم چیه نمیدونم حفظی 

حالا عکس بفرست از کلید هاش ببینیم چی به چیه ولی یوتوب و سرچ‌کن