2733
2734
عنوان

بياين يه سوال کاربردی

140 بازدید | 25 پست

آقا چجوری میشه این روسری ابریشمی ها از رو سر نیوفته من همش دستم به کلمه قواره 140 هم میگیرم فقط باید از جلو گره بزنم اصلا رو سرم واینمیسته مثلا نميتونم یک ور بندازم شما ها چیکار میکنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی میخواید روسری بخرید نخ و ابریشم بخرید، زیباییش مثل ابریشمه ولی از رو سر تکون نمیخوره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738
خدایی عکس دخترها رو میبینم همه ازين روسریا سرشونه چقدر هم درست واستاده میگم نکنه کله من مشکل داره

خب عکسه دیگه اون لحظه خوب وایمیسته دوباره خراب میشه لامصب گرونه و چشمگیر نمیتونم ازش بگذرم😉

سکوت چه زیباست وقتی همه دروغ میگویند...
خانوما رعدو برق میتونه مشکل به بار بیاره؟ رعدوبرق وحشتناک میزنه اینجا قلبم میاد تو دهنم

نه عزیزم معمولاً مشکلی پیش نمیاره، اگر رعد و برق عمودی باشه که با زمین برخورد کنه ممکنه باعث آتش سوزی بشه که معمولاً تو نواحی شهری اتفاق نمی افته

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

من گاهی به سرم میزنه با سوزن ته گرد فیکسش کنم :)))

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706