2737
2734
عنوان

زبونشو نمیفهمم.یکی برام ترجمه کنه

263 بازدید | 21 پست

شوهرمو میگم...میگم چرا خانوادت برخورد صمیمانه ای ندارن؟میگه چون وقتی دعوامون میشه و میفهمن بعدش اینجوری میشن...بعد میگم چرا همه چیو می ری به خانوادت میگی؟میگه من از سال اول ازدواجمون به بعد چیزیو نگفتم بهشون😐 

صب ظهر شب نصفه شب،داره تلفنی با خواهربرادراش حرف میزنه،بعد میگه چرا قهری؟چرا تا دو روز تو خونم روزمو زهر میکنی؟!میگم تو هرروز ۵ ساعت خونه باباتی،اینجام میای همش پای تلفنی باهاشون.چرا قهر نباشم؟؟میگه تو هرسال عیدو خراب میکنی،پارسالم همینکارو کردی!!میگم عیدو برو خونه بابات کلا،برات راحتتر باشه.میگه چرا همش میخوای ازت دور باشم؟!اینقد ازم بدت میاد؟!😐😐😐😐😐

چرا زبون همه نمیفهمیم؟!یکی منو روشن کنه

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شوهرت از أوناس نبايد با قهر و دعوا باهاش حرف بزني 

سعي كن هر چي تو دلته در كمال صلح كامل توضيح بدي

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

والا شوهر من همنجوری بود.بعد شونزده سال هنوزم پنجاه درصد همین جویه.

راه حل نداره.قبولش کن همین جوری.

حساسیتنشون بدی بدتر میکنه. بی حیال باشی زودت حل میشه.

این تجربه منه

با چرا چرا چرا گفتن کار درست نمیشه 

چرا این کار و کردی ؟ 

چرا اون کار و کردی ؟ 

اصلا کلمه ی( چرا )برای مردا اعصاب خورد کنی داره .

به نظر من بشین بهش بگو من اینو میخوام اونو نمیخوام .

منطقی باهم صحبت کنید .

من نمیدونم تو چند سالته ، ولی مرد یه بار ناز میکشه ، دو بار ناز میکشه ، کاری نکن به قهر کردنت عادت کنه و دیگه نازتو نکشه .

و در آخر مردا بچه هستن ، هر چقدر بیشتر قربون صدقه اش بری و ناز و نوازشش کنی ، بیشتر به سمت تو میاد تا خانواده اش . با سیاست کارا تو پیش ببر .

اگه همه این کارا و کردی و نتیجه نداد ، از یه مشاور کمک بگیر

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
به امضات نگاه کن 

چه ربطی به امضاء داشت،امضام درمورد فضولیو مسخره نکردن آدماس به خاطر داشته ها و نداشته هاشون

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
خب منظورم منم دقیقا همینه 

یه چیزی پروندیا 😐

2706