2733
2739
عنوان

لکه خون دربارداری

486 بازدید | 89 پست

سلام بچه ها من تو هفته ۱۰بارداری هستم قبلا تو هفته ۵ام لکه بینی قهوه ای و خون دیدم و دکتر بهم آمپول داد تا سونو قلب بعد همه چی اوکی بود دیگه آمپول قطع کرد و استراحت مطلقم شد کارای سبک

من در واقع دیروز کمی یه خودم فشار اوردم خونرو تمیز کردم و غذا درست کردم و...برای مهمونی خودمی.الان از وقتی خوابیدم چندبار دستشوییم گرفتش طبق عادت رفتم ولی این آخری یهو قاطی دستشویی یه لکه خون دیدم دارم سکته میکنم ولی بعدش دیگه هیچی نیومد خیلی ناراحتم میگم بچه ام چیزیش نشده باشهه دکترمم ۲۱ام بهم وقت داده برم پیشش الانم نیستش من چه خاکی تو سرم بریزم😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مگه شما استراحت نطلق نبودی مهمونی واجب بود حالا فقط بخواب هیچی نیست نگران نباش زیاد به خودت فشار ...

وقتی مهمونا درکم نمیکنن از اونورم خانوادم کمکم نمیکنن من چیکار کنم من مهمون دعوت نکردم😭😭😭😭خیلی ناراحتم 😭😭😭😭

2738
هیچی نیست بخدا هفته های اول طبیعیه.فقط استراحت کن

هی دارم پدمو چک میکنممم بقرآن پر استرسمم هر چی به شوهرم گفتم فقط سرزنشم کرد گرفت خوابید خوابم نمیبرهه😭😭😭

عزیزم هرچی خدا بخواد همونه من تجربشو دارم که میگم 18ساله پیش 

بخدا هیچ کس درکم نمیکنا هیچ کس کمک حالم نیست درست و حسابی بچه ام چیزیش بشه من چیکار کنم خوابم نمیبزه😭😭

2706