2737
2739
عنوان

هیولا و فرشته

265 بازدید | 40 پست

همسرم وقتی اوکی هست و همه چی طبق میلشه یه فرشته ست.

یعنی میگم بهتر از این مرد مگه میشه؟

کمک میکنه تو کارام. جارو میکنه ظرف میشوره. غذا میپزه  .میگه میخنده با بچه ها بازی میکنه .با من شوخی میکنه . سر حاله . خرید میکنه . مهمونی میاد . مهمون دعوت میکنه و خییلیی چیزای دیگه 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حد وسط نداره پ

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

وقتی باب میلش نیست میشه هیولا . نفرت انگیز .میخوام سر به تنش نباشه . قهر میکنه حرف نمیزنه سر بچه ها داد میزنه تو هیچ کاری کمک نمیکنه .کشش میده قضیه رو .

هیچ جا نمیاد حتی خونه مامان خودش . خرید نمیکنه یه وقت میشه یه هفته ده روز فقط چیزای واجب مثل نون . 

2738

بهش میگم وقتی بد میشی خیلی بد میشی 

یه کم ملایم باش کش نده دیگه . فوقش یه روز دو روز .مثلا مردی من زنم 

اسمش اینکه که زنا قهرو هستن 

وقتی هیولا میشه خوبی هم نمیشه بهش بکنم 

یعنی به خاطر خودش و خانواده شم چیزی میگم که براشون خوبه بی محلی میکنه ک آخرشم میگه نمیدونم  

وقتی هیولا میشه خوبی هم نمیشه بهش بکنم  یعنی به خاطر خودش و خانواده شم چیزی میگم که براشون خوب ...

شاید باید سکوت و مدارا کرد (متاسفانه) بعد که حالش خوب شد در موردش ملایم با سیاست زنانه صحبت کنید. که تاثیر بذاره و دوباره باعث ناراحتی نشه

شاید باید سکوت و مدارا کرد (متاسفانه) بعد که حالش خوب شد در موردش ملایم با سیاست زنانه صحبت کنید. که ...

بهترین راه همینه تجربه ثابت کرده 

ولی گاهی انقد میسوزونه که نمیتونم اون لحظه کنترل کنم رفنارمو 

بهترین راه همینه تجربه ثابت کرده  ولی گاهی انقد میسوزونه که نمیتونم اون لحظه کنترل کنم رفنارمو ...

گل بی عیب خداس!
نباید این جوری باشه. ولی حالا که هست شاید خدا می خواد شما رو با صبر امتحان کنه

2706