2752
2734
2731

دعای جوشن کبیر گوش میدم 

پرده ها رو کنار می زنم 

شوهرم بعد از نماز صبح با صدای بلند قران می خونه 

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
دعای جوشن کبیر گوش میدم  پرده ها رو کنار می زنم  شوهرم بعد از نماز صبح با صدای بلند قران ...

بعد نماز صبح با صدای بلند😐

مردم آزاری گناه هستا اگه آپارتمانی هستین ویلایی هم ممکنه صدا بره

بعد نماز صبح با صدای بلند😐 مردم آزاری گناه هستا اگه آپارتمانی هستین ویلایی هم ممکنه صدا بره

خونمون عایق صداس 

ضمن این که تک واحدیم 

بعدشم مگه صداش چقدره؟به اندازه اینکه صدای تی وی روی سه و چهار باشه

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
والا ما صدای ۳ ۴ تلویزیون رو نمیگیم صدای بلند

منظورم این بود که با چشم نمی خونه😐

حالا چرا انقدر عصبانی؟دوست باشیم باهم😁