2737
2739

یکی از دوستامه هروقت میاد میبینه من یکاری کردم یا اینبار موهامو رنگ کردم رفته عین موهای من رنگ کرده بعد همش عکس میزاره امروز چطورم بقیه دوستامون بمن زنگ زدن گفتن چرا این اینکارارو میکنه؟؟ منم هیچی نگفتم فقط خیلی ناراحت شدم بعد میگه بعضیا چشم دیدن زیبایی منو ندارن!!!🙁

ای خدا خستم میفهمی!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب تقلید کرده, مهم نیس, تحویل نگیر. کارش ضایست ولی همیشه چندتا ازینا دور و بر همه هست

ازین ناراحتم که تو جمع ما ادعای شیک بودن و لاکچری بودن داره بعد هیچ ایده ای از خودش نداره

ای خدا خستم میفهمی!!!
2738
خب تیکه بنداز بهش  بگو یبارم محض رضای خدا از خودت ی ایده بده

اینقدر از خودراضی و گستاخه 

دوستام میگفتن بیا دم عیدی بگو من باردارم اونم بره باردار شه

ای خدا خستم میفهمی!!!
اینقدر از خودراضی و گستاخه  دوستام میگفتن بیا دم عیدی بگو من باردارم اونم بره باردار شه

من ی جاری دارم هر کاری کنم اونم میکنه خیلی سریع 

حتی حرفشو بزنم ولی فقط میخندم بهش برام مهم نیس

اتفاقا منم میخواستم بگم میخوام برم پروتز سینه و گونه ببینم میره😅

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
من ی جاری دارم هر کاری کنم اونم میکنه خیلی سریع  حتی حرفشو بزنم ولی فقط میخندم بهش برام مهم نی ...

راستش من اصلا خوشم نمیاد کسی کارامو تقلید کنه بعد بیاد فخر بفروشه که من زیبام بقیه چشم ندارن ببینن

ای خدا خستم میفهمی!!!
راستش من اصلا خوشم نمیاد کسی کارامو تقلید کنه بعد بیاد فخر بفروشه که من زیبام بقیه چشم ندارن ببینن

ولش کن منم بدم میومد بعد دیدم من حرص بخورم یا نخورم فرقی نداره

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش