2737
2734

بچه‌هاتون حسابی حرصتون میدن یا نه؟! 😁

من که هردفعه جایی برم یا کسی بیاد خونم، از دست پسرم، تقریباً ۳ سال و نیم ۴ سال از عمرم کم میشه!

خونه‌ی اقوام همسر که نگوووو، نمیدونم از دست بچه‌م بکشم یا مادر و خواهرای همسرم که مدام دخالت میکنن تو مسائل بچه!

خلاصه که خوب عید زهرماری‌ای شده واسم امسال 😂

خداوندا مرا آن ده که آن بیست!  👌 😁            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترای من سرما خوردن و کوچیکن ولی مدام باید لباس عوض کنم خسته شدم 

از دست این مهمونای بی فرهنگ که بدون اطلاع میان حالم بهم میخوره 

از اونایی که درک نمیکنن بچه کوچیک داری از همه چیت گله دارن بیزارم

تو خانواده شوهر که باید هم خوشتیپ باشی هم بچه هات تمیز تپل شیک و آروم باشن و غیر از این باشه آبروتو میبرن بیزارم 

2728

کسی خونم نیومده فقطم خونه پدر و مادرای خودمون رفتیم دخترم 11 ماهشه تازه راه افتاده همش دنبالشم ک نیفته 😩😩😩😩 در کل با اینکه خیلی ذوق عید داشتم ولی چون هم خودم مریض شدم هم دخترم و شوهرم و هیچجا هم نرفتیم اصلا خوش نمیگذره 😐😐😐😐

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
دقیقا چی کار می کنه ک انقدر  اذیت میشید ؟

کوچیکه دیگه

کثیف‌کاری و خرابکاری میکنه، به همه‌جا سرک میکشه.. مدام باید دستمال به دست دنبالش بدوی

کسی بیاد خونمون نمیذاره با طرف دو کلام حرف بزنیم. همش مامان مامان مامان..

دست تو چای طرف میکنه

اینکه الان تعریف کنم یه چیزه، اینکه شرایط رو از نزدیک ببینی چیز دیگر!😩

کوچیکه دیگه کثیف‌کاری و خرابکاری میکنه، به همه‌جا سرک میکشه.. مدام باید دستمال به دست دنبالش بدوی ...

قبول دارم

راست میگید .... خودم بچه ندارم  ولی  خیلی دیدم  ک  چقدر مادر و پدرها  اذیت میشن 

خداییش خدا بهتون قوت و انرژی بده 🌹🌹

در عوض چند سال دیگه  ک از آب و گل در بیاد  کمک حالتونم میشه 😃

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
منم بچم کارایی که اصلا هیچ وقت انجام نداده رو جلوی مهمونام رو نمایی میکنه اصلا یه کلوم بگم اب میشم و ...

دقیقاً

شخصیتشون از این رو به اون رو میشه! 

درسته همه میگن بچه‌ست، ایرادی نداره، حرص نخور..

اما گاهی واقعاً آدم کم میاره

نه به خودت خوش میگذره، نه بچه، نه مهمان، نه میزبان!

دخترای من سرما خوردن و کوچیکن ولی مدام باید لباس عوض کنم خسته شدم  از دست این مهمونای بی فرهنگ ...

الهی چقدر دلت پره..

راست میگی، بقیه انتظاراتی از آدم دارن که فکر میکنی خودشون هیچوقت با بچه‌ی کوچیک سر و کار نداشتن!

کسی خونم نیومده فقطم خونه پدر و مادرای خودمون رفتیم دخترم 11 ماهشه تازه راه افتاده همش دنبالشم ک نیف ...

وای وقتی تازه راه می‌افتن که فقط باید کنارشون باشی نخورن به اینور اونور.. تازه اول ماجرااااست😂

دقیقاً شخصیتشون از این رو به اون رو میشه!  درسته همه میگن بچه‌ست، ایرادی نداره، حرص نخور.. ا ...

واقعا همین طوره 

دو سه روز عید پسر خالم با خانمش و خالم اومدن خونمون عید دیدنی برگشت به عروس خالم. دوبار گفت تو دیونه ای  در صورتی که اصلا تا به حال نگفته بود حالا عروس خالمم یه خانم باشخصیت و با ادب حالا من همینطور که روم یه ور بود خجالت میکشیدم برگردم بهشون نگاه کنم خلاصه اب شدم

قبول دارم راست میگید .... خودم بچه ندارم  ولی  خیلی دیدم  ک  چقدر مادر و پدرها ...

راستش اگه فقط پدر و مادر و بچه باشن، هیچکدوم اینقدر اذیت نمیشن..

مسئله‌ی اصلی تو این رفت و آمدا، فشار روانی‌ایه که اطرافیان، با انتظارات و توقعات و صدالبته دخالتاشون به آدم وارد میکنن

خدا حفظ کنه بچه‌ها رو. من شکایت و غمم از بچه‌م نیست اصلاً. طبیعتش همینه. شُکر که سالمه و بازیگوشی میکنه 😊

واقعا همین طوره  دو سه روز عید پسر خالم با خانمش و خالم اومدن خونمون عید دیدنی برگشت به عروس خ ...

😂 

هنرنماییشون گل میکنه جلو بقیه، به هرررر نحوی میخوان جلب توجه کنن

من الان میخندم،اما جای تو باشم از عصبانیت دیوانه میشم. پسر من کوچیکه هنوز. اما اونم کم از این گلا نمیکاره😂