2737
2739
عنوان

اضافه وزن در بارداری!

378 بازدید | 35 پست

از صبح ساعت 8 که رفتم دکتر الان رسیدم خونه😥😥 فقط بخاطر اینکه تو دوهفته 2 کیلو اضاف کردم تا الان چند تا ازمایش و بعدم فرستادنم زایشگاه باز ازمایش و.. که جواب ازمایشم ساعت 4 باید بگیرم. من نمیدونم پس چطور خیلیا میگن ما 14 تا 20 کیلو اضاف کردیم؟ اخه پدر منو برا یک کیلو امروز در اوردن😩 شما ها چند هفته اید و چند کیلو اضاف کردین ؟؟

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀

بیخیال منم بهداشت پدر مو درآورد ولی مشکلی نداشتم تازه من تو ی هفته دو یا ۳ اضافه میکردم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من 21 هفته ام اوایل 3 کیلو کم کردم الان اون سه کیلو جبران شده و 2 کیلو دیگه هم اضافه کردم , دکترمم نگفته اصلا خوبه یا بده؟

چشمانت آرزوست از سر نمیبرم , تورا ز خاطرم کسی نمی برد , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا , به دل نشسته ای چه کردی با دلم , به گِل نشسته ای کنار ساحلم , به خاک خون کشیده ای , مرا ز من بریده ای مراااااااااا   
خیلی خوبه چقد کم اضاف کردی!تو گشنت نمیشه؟😀

نه اتفاقا اشتها ندارم

وزن بچه هم نرماله 

استایلم خیلی خوبه تو بارداری اتلیه رفته بودم میگفت چقدر خوش استایلی 😍😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Second Baby is loading 👶🏻
بیخیال منم بهداشت پدر مو درآورد ولی مشکلی نداشتم تازه من تو ی هفته دو یا ۳ اضافه میکردم

داغون شدم تو بیمارستان.. همشم صدای جیغ زائو ها میومد استرس و ترس از زایمانم گرفتم

2738
من 21 هفته ام اوایل 3 کیلو کم کردم الان اون سه کیلو جبران شده و 2 کیلو دیگه هم اضافه کردم , دکترمم ن ...

هفته ای نیم کیلو تو سه ماه اخر جا داری اضاف کنی. قبلش ماهانه 3 تا 3 و نیم کیلو 

داغون شدم تو بیمارستان.. همشم صدای جیغ زائو ها میومد استرس و ترس از زایمانم گرفتم

یبار رفتم زایشگاه زهرم ترکید 😂😂😂😂

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
من هفته ۳۳ کلا از اول تا الان ۱۲ کیلو زیاد شدم

دکتر بهت نگفت اضاف داری؟ به من گفت ماکارونی و شیرینی و سیب زمینی نخور

دکتر بهت نگفت اضاف داری؟ به من گفت ماکارونی و شیرینی و سیب زمینی نخور

من همه رو میخورم

دیروز باید برا مراقبه میرفتم هوا بد بود فردا هم احتمالا تعطیله ببینم چقدر اضافه کردم

وای اره منم که ترس نداشتم الان روحیم داغونه

من بهش فکر نمیکردم الان گاهی چرا ی درد کوچیک میاد میگم من اینو تحمل نمیکنم چه برسه زایمان

یبار رفتم زایشگاه زهرم ترکید 😂😂😂😂

یکیو چون فشارش بالا بود تو 36 هفته بستری کردن گفتن دیگه موقع زایمانته😐😰

2706