2737
2739
عنوان

بارداری مولار- کوریوکارسینوم

| مشاهده متن کامل بحث + 89798 بازدید | 4010 پست
سلام خانوما انشالله همتون سالم باشید،، منم بارداری مول دارم همراه با یک جنین زنده ،، کسی تجربه مشابه ...

عزیزم خیلی پیش میاد اینطوری هم بشه

بستگی به شرایط رحم‌ شما داره

خیلی از خانم‌ها میتونن نی نی رو نگه دارن و بعد از زایمان‌ خونریزی دارن که با پیگیری حل میشه

ان شاالله که از شما هم به خیر میگذره

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی پیش میاد اینطوری هم بشه بستگی به شرایط رحم‌ شما داره خیلی از خانم‌ها میتونن نی نی رو نگ ...

ممنونم ازپاسخگوییتون عزیزم ، اطلاع ندارین کسی بوده اینطور که بعدا برا مادر و جنین هیچ مشکلی پیش نیاد ؟؟

لایک نکن عزیزم😘
2731
اینطور جنینا مثل جنینای عادی رشد میکنن یا اختلال رشد دارن ؟؟

سلام عزیزم. من سابقه مولار و جنین زنده داشتم. درواقع بهش پارشیال مول میگن چون بچه سالمه ولی جفت مول هست. دکترشهرستان به من گفت سقط نمیکنم و همینطور پیش برو ولی هر هفته باید چکاب بشی از نظر سلامت جنین و خودت. ولی من رفتم اصفهان دکتر رقایی. تا دید مول و جنین هست گفت این مول نمیزاره بچه رشد کنه و سریع منو فرستاد کورتاژ و درمان. دیگه نمیدونم اشتباه بود یا نه. ولی خیلی ها هستن تا آخر بارداری پیش میرن و مشکلی هم پیش نمیاد. دیگه تصمیم با خودته گلم. انشالله هرچی به صلاحته برات رقم بخوره 

السلام علیک یا فاطمه الزهرا....  
منم سه دوره گرفتم  نه من ivf  انجام ندادم اما دوماه قرص های مکمل خوردم که دکتر تجویز کرده ...

سلام باجی جان. خوبی عزیزم؟ گل پسری خوبه؟ یه سوال دارم میشه داروهای مکملی که خودت و شوهرت استفاده میکردین قبل بارداری بگی. من بعد از مول خیلی احساس کمبود ویتامین دارم هرچی هم به دکتر میگم دارو بنویس میگه خوبی. درصورتی که خودم میفهمم بدنم کمبود داره. و یه سوال دیگه چندساعت بعد از آمپول hcg اقدام کردی؟ ببخشید عزیزم سوالام زیاد شد 🙏🏻🙏🏻❤️

سلام باجی جان. خوبی عزیزم؟ گل پسری خوبه؟ یه سوال دارم میشه داروهای مکملی که خودت و شوهرت استفاده میک ...

سلام عزیزم الهی شکر

خوبم

یکماه پیش کرونا گرفتم کارم کشید به بیمارستان و icu 

مردم و زنده شدم😣

ولی الهی شکر خوبم الان نی نی هم خوبه

.

عزیزم داروهای مکملی که دکتر به من داد خیلی خیلی زیاد بود، روزی ۱۲ تا قرص مکمل و ویتامینی میخوردم

خیلی هاش یادم نیست فقط DHEA 

ویتامین دی، فولیک اسید، مولتی پرناتال یا پرینتال گمونم

برای شوهرم هم دکتر یه عالمه قرص داد

اسپیروژن

کلومیفن

کتوتیفن

ویتامین دی و سی و ایی

با یه پودر که باید با آب میخورد خیلی گیاه های گرم داشت توش

و الباقیش رو خاطرم نیست متاسفانه

هم شما هم همسرت حتما پیش دکترهای حاذق برید اونا اول ازتون آزمایش می گیرن بعد دارو میدن

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
2738
سلام باجی جان. خوبی عزیزم؟ گل پسری خوبه؟ یه سوال دارم میشه داروهای مکملی که خودت و شوهرت استفاده میک ...

۲۴ ساعت بعد از تزریق hcg  اقدام داشتم 

باورت میشه همون شب دوبار و فردا شبش هم یک بار

کل اون ماه اقدام همین سه بار اقدام داشتم

اصلا فکرشم نمیکردم بگیره

قبل از تزریق hcg  دکتر سونو کرد سایز فولیکول رو‌چک کرد ۱۸/۵ بود

گفت حالا برو آمپول رو بزن 

اینطور جنینا مثل جنینای عادی رشد میکنن یا اختلال رشد دارن ؟؟

من ندیدم اختلال داشته باشن 

اگه مشکلی پیش بیاد قبل از دنیا اومدن سقط میشه

سلام عزیزم. من سابقه مولار و جنین زنده داشتم. درواقع بهش پارشیال مول میگن چون بچه سالمه ولی جفت مول ...

الان دکتر من رقاعی هستش

دوستش دارم

داروهای مکمل رو دکتر کلانتری بهم داد

مرکز ناباروری مشتاق میرفتم

عزیزم چند هفته سقط کردی ؟ 

من هشت هفته تمام کرده بودم. ضربان قلبش 139 بود. زنده بود خودش سقط نشد. دکتر قرص داد و گفت این فایده نداره. بعد از مصرف قرص ها خون ریزی اتفاق افتاد و من رفتم بیمارستان برای کورتاژ. ولی خب من خیلی حالم بد بود. بتام 180000 هزار بود. دیگه نمیتونستم چیزی بخورم تا یه چیزی میخوردم ده برابرش بالا میومد. وزنم به شدت اومده بود پایین. خلاصه که رو به موت بودم 😓. ولی خب شما اگر بتات خیلی بالا نیست و حالت مساعده باید دائما چکاب بشی. انشالله که مشکلی پیش نیاد عزیزم. نظرات دکترا متفاوته 

سلام عزیزم الهی شکر خوبم یکماه پیش کرونا گرفتم کارم کشید به بیمارستان و icu  مردم و زنده شدم ...

ممنون عزیز دلم. لطف کردی. انشالله که بلات دوره. خیلی مواطب باش توو این ماه های آخر سعی کن جای شلوغ نری. هرچند تا یه مدت دیگه آنتی بادی داری ولی بازم چون بارداری مراعات کن 

۲۴ ساعت بعد از تزریق hcg  اقدام داشتم  باورت میشه همون شب دوبار و فردا شبش هم یک بار کل ...

منم دکتر رقایی دکترمه. واقعا دکتر خوبیه. راضیم ازش. من شوهرم توانایی اقدام زیاد نداره. نهایت دو شب..شب سوم فرار میکنه 😁. گفتم بپرسم ببینم شما چطور بود منم همون راه رو در پیش بگیرم که جواب بده. 

الان دکتر من رقاعی هستش دوستش دارم داروهای مکمل رو دکتر کلانتری بهم داد مرکز ناباروری مشتاق میرفت ...

انشالله که گل پسری به سلامت به دنیا بیاد و این یک ماه باقی مونده هم خیلی زود سپری بشه و یه نفس راحت بکشی. دعا گوی شما و کل بچه های تاپیک هستم. 

2706