2737
2734

همش فکر میکنم چون سنم کمه راضی ام به خیلی چیزا... 

شده فکر و خیالم 

اه

فک کردین کاربری قدیمیمو تعلیق کردین دیگه نمیام یا خیلی سختم میشه!👍 من مریمی ۲۶ هستم .این کاربری مال من نبوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگرفتم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
متوجه منظورت نشدم🤔

من 17 سالمه 

انقد میگن بچه ای فک میکنم قراره چند سال دیگه ناراضی بشم از شرایطم اعصابم خراب شده 

فک کردین کاربری قدیمیمو تعلیق کردین دیگه نمیام یا خیلی سختم میشه!👍 من مریمی ۲۶ هستم .این کاربری مال من نبوده
2738
من 17 سالمه  انقد میگن بچه ای فک میکنم قراره چند سال دیگه ناراضی بشم از شرایطم اعصابم خراب شده ...

اصلا اینجور نیست. ب سن و سال ربطی نداره. بعصیا ادمای قانعی هستن و از  زندگی لذت میبرن. انشالله همیشه از زندگی راضی باشی

به حباب نگران لب یک رود قسم، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم میگذرد،آنچنانی که فقط خاطره ای خواهدماند..
شوهرم 75

هشتادی؟ چهار سال از دختر من بزرگتری. اینجا چکار میکنی. حیف نیست وقتتو صرف اینجا میکنی دخترم؟ نود درصد تاپیکهای اینجا افسردگی و بدگمانی میاره واسه همین میگن سنت کمه چون تجربه نداری روت تاثیر منفی میذاره 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
من 17 سالمه  انقد میگن بچه ای فک میکنم قراره چند سال دیگه ناراضی بشم از شرایطم اعصابم خراب شده ...

قاعده کلی اینه که ازدواج تو سن کم احتمال بیشتری هست با مشکل مواجه بشه ولی میگن احتمااااالش بیشتره نه که حتمیه

شاید شما جز اون دسته نباشی

و اتفاقا اینکه این قضیه رو بدونی خیلیم خوبه چون میدونی اگه مسئله ای ناراحتت کرد و برات مشکل ایجاد کرد ممکنه بواسطه سنت باشه که حساسی و در واقعیت زندگی اون قضیه به اون حادی که شما فکر میکنی نیست، در واقع برای بحران احتمالی آینده امادگی داری

که البته شایدم پیش نیاد هیچوقت همونطور که خیلیا با شرایط شما زندگی خوبی دارن

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷