2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها هزینه برطرف کردن افتادگی پلک چنده تقریبا?? با لیزر.دکتر خوب تو تهران میشناسین.

والا الان هزینه ها رو نمیدونم از بس که هر روز تغییر می کنه تو تهران هم دکتر صفاصمدزاده   رو می شناسم و بهتون معرفی می کنم تو غرب تهران هم هستند

سلام منم پلکم رو 29 تیر پیش دکتر باب شریف جراحی کردم. خدا خیرشون بده . آخه من علاوه بر بالای پلکم،پ ...

عزیزم میشه درخواستم روقبول کنی منم می خوام پیش باب شریف عمل کنم چشمام مدل اسیایی 

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏
2728
والا الان هزینه ها رو نمیدونم از بس که هر روز تغییر می کنه تو تهران هم دکتر صفاصمدزاده    ...

---

دکتر صمدزاده متخصص گوش و حلق و بینی هستن، من پیششون جراحی بینی انجام دادم خیلی سال پیش (ساختار فنی بینیم (که اولویتم بود) خیلی خوب شد و مشکل بعدی پیدا نکردم) و ظاهرش معمولی ;) راضی هستم ولی woww  نیست . ترجیح میدم برای بلفارو برم پیش متخصص خودش 

اگر می خواین بلفاروپلاستی انجام بدید حتما قبلش مشاوره انلاین بگیرید از دکترتون . من قبل از جراحی از دکتر نبی پور مشاوره گرفتم بعدش خیلی راحت بودم و سریع انجام شد و زودم خوب شدم خیلی تاثیر داره https://mavarateb.com/doctor/دکتر-سید-مهدی-نبی-پور-اشرفی من که اینجوری نوبت گرفتم

2738
سلام دوستای عزیز بریا عمل پلک فقط و فقط دکتر مردانی که تهرانپارس هستند کارش عالیه حرفه ای عمل میکنه. ...

عزيزم هموني كه سر سبزه يه مطبش هم قيطريه است اسم و ادرس دقيق دكترو ميدي 

زن عموم پلک بالایی پف داشت و بدجور تو ذوق میزد و برای عمل هم رفت پیسش دکتر تمدن. دو سه ماه پیش عمل رو کرد الان چشماش خیلی خوب شده و دیگه برجستگی پشت پلک آن دیده نمیشه 

منم میخواستم عمل کنم اولش میترسیدم ولی الان خیلی راضیم. پیش دکتر نبی پور اشرفی عمل کردم واقعا کارش حرف نداره الان چند ساله عمل کردم اصلا برنگشته

مشاوره آنلاین هم دارن تو این کرونایی کی میتونه از خونه بره بیرون

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-سید-مهدی-نبی-پور-اشرفی

2706