2733
2739
دوستان عزیز سلام.مطب هر ۳دکتر شلوغ هست.اشکالی نداره .من فقط برای زایمان میخام یکی رو در بیمارستان پارس انتخاب کنم.
تعداد رای : 1
نظرسنجی
دکتر سعیده صدری
1
100%
دکتر زیبا ظهیری
0
0%
دکتر مریم اصغرنیا
0
0%

دکتر و نمیدونم ولی بیمارستان آریا بهتره برای زایمان

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

من پیش دکتر سمیرا شیاری میرم ، بهترین دکتر زنان و زایمان ، نازایی و زیبایی در شهر رشت هستند و عضو انجمن جراحان زنان و زایمان نازایی و زیبایی اروپا هستند، مطب شون هم رشت - خیابان نواب - روبروی رادیولوژی دکتر سمنانی - ساختمان صابر - طبقه سوم است و روزهای زوج از ساعت ۴ تا ۸ شب بیمار ویزیت می کنند ، دوستم میگه بقیه روزها در بیمارستان های شهر رشت ،مثل بیمارستان قائم رشت ، بیمارستان فامیلی رشت ، بیمارستان آریا رشت ، بیمارستان پارس رشت ، بیمارستان تامین اجتماعی رشت ، بیمارستان ولیعصر رشت ، بیمارستان گیل گلسار عمل های سزارین ، زایمان طبیعی انجام میدن.

دوستم پرستار بیمارستان آریا هست میگه ایشون عمل های درمانی مثل جراحی فیبروم (میوم )، جراحی انواع کیست ، سرکلاژ درمان نارسایی دهانه رحم ، درمان افتادگی رحم ، واژینوپلاستی - لابیاپلاستی - تزریق ژل و چربی ، کرایو پلاستی - جوان سازی واژن - جراحی بارداری های خارج رحمی - کوتاژ تشخیصی ، سقط جنین انجام می دن و کارشون فوق العاده عالیه

دختر خاله ام برای ازدواجش رفت پیش ایشون چون پزشک معمتد برای صدور گواهی بکارت در رشت هستند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728