2733
2739
عنوان

پاسخ به سوالات حقوقی و کیفری

132 بازدید | 12 پست

سوالات مفید خلاصه کوتاه و رسا 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

سلام .اگر یه خانومی به دروغ بگه تو دادگاه تمکین میکنم 

برگرده سر زندگیش صورتجلسه بشه بعد بره خونه پدرش 

هر روز فقط بیاد یه سربزنه همسایه ها ببینن 

مرد چطوری میتونه ثابت کنه زنش تمکین نمیکنه؟

سلام .اگر یه خانومی به دروغ بگه تو دادگاه تمکین میکنم  برگرده سر زندگیش صورتجلسه بشه بعد بره خ ...

شوهر میتونه ثابت کنه که نمکین نمی کنید با ادله اثبات دعوی مانند شهود سوگند امارات قضایی مثل ظن قاضی اضحار نامه رسمی و یا اقرار زوجه 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درصورت عوم تمکین شما ناشزه محسوب شده و نفقه به شما تعلق نمی گیرد 

2728

من دارن طلاق میگیرم،پدرم میگه توافقی و بدون مهریه جدا شو و خلاص کن خودتو سریع ولی من دلمدمیخاد مقداری از مهریه مو بگیرم،از یه طرف از کش داده شدن پروسه طلاق بیزارم،شما که مشاور خقوقی هستین چه توصیه ای میکنین؟

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
درصورت عوم تمکین شما ناشزه محسوب شده و نفقه به شما تعلق نمی گیرد 

برای یکی از اقوام سوال کردم عزیزم 

خانومش نفقه رو میگیره 

نده میاد تو اداره ابروریزی میکنه جلوی همکاراش 

خونه هم نمیاد بعضی وقتا میاد سرکشی میره 

حدود دوساله میگذره 

مرده رفته دادگاه گفته خانومم تمکین نمیکنه 

زنه میگه تمکین میکنم 

اثباتس سخته

من دارن طلاق میگیرم،پدرم میگه توافقی و بدون مهریه جدا شو و خلاص کن خودتو سریع ولی من دلمدمیخاد مقدار ...

اگه می خواین زود خلاص بشین به گفته پدرتون عمل کنید اگه می خواین اذیتش کنید مهریه بگیرید شوهر طلاق نمیده مهریتو میده ولی خودتون اذیت می شید توصیه میکنم برای اینکه راحت بشین طلاق توافقی انجام بدید مهریتو ببخش در قبال طلاق زوج 

2738
اگه می خواین زود خلاص بشین به گفته پدرتون عمل کنید اگه می خواین اذیتش کنید مهریه بگیرید شوهر طلاق نم ...

ممکنه طلاقمم نده و دوباره زن هم بگیره؟ اخه من عقدم الان و هیچ جوره حاضر به ادامه نیستم،از یه طرف دوشیزه هم نیستم ،گیج شدم بخدا

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
ممکنه طلاقمم نده و دوباره زن هم بگیره؟ اخه من عقدم الان و هیچ جوره حاضر به ادامه نیستم،از یه طرف دوش ...

اگه شما تمکین نکنید هم از  نفقه محروم  می شید و به شوهر طبق قانون حمایت خانواده حق ازدواج مجدد می دین 

اگه شما تمکین نکنید هم از  نفقه محروم  می شید و به شوهر طبق قانون حمایت خانواده حق ازدواج ...

پس بنظرتون به حرف پدرم عمل کنم،حق طلاق عوض مهریه،ممنون دوست عزیز

پس بنظرتون به حرف پدرم عمل کنم،حق طلاق عوض مهریه،ممنون دوست عزیز

بله .خواهش میکنم 

عزیزم من پدرم فوت کرده مهریه مادرم نصف خونه ای هست که پدرم داشت وهمچنین یه مبلغ پول برادرهای ناتنی دارم ونمیخوان مهرشو بدن  .ما این مبلغ رو میتونیم از خونه پدرم بگیریم مثلا به اندازه اون پول به متراژ خونه مادرم اضافه بشه وهمچنین اجرت المثل ویک هشتم  رو میتونیم بگیرم از خونه ؟ 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم