2733
2739
عنوان

مامانا بیاین نظرتونوراجبم بگین

171 بازدید | 6 پست

من سرماخوردم

دختر3ساله منم سرماخورده

اومدم خونه مامانم استراحد کنم نیم ساعت

بچم پیش مامانمه

اینقدر استراحت دارم دوبار با استرس فراوون از خواب پریدم😪😪😪

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

ازوقتی ازدواج کردم ارامشی ندارم

مگ نمیگن ازدواج مایه ارامشه؟ 

منکه تپش قلب و هزار بدبختی گرفتم😪😪

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوش بحالت مادرت نزدیکته

من خارج از ایرانم دو تا سزارین داشتم به فاصله دو سال سر هر کدوم ده روز شوهرم خونه بود بعد رفت سر کار 

دو تا بچه پشت هم که یکیش اوتیسم داره و هایپره 🤦🏻‍♀️ دانشجو ام هستم فقط منتظرم درسم تموم شه برم خونه مامانم دو ماه نفس بکشم خسته امممممم 

پسرم شبا تا صبح همش گریه میکنه دیوونه شدم

خوش بحالت مادرت نزدیکته من خارج از ایرانم دو تا سزارین داشتم به فاصله دو سال سر هر کدوم ده روز شوهر ...

کدوم بچت اوتیسمه

چ علایمی داره بچت