2737
2739

خانومای گل خدا بچه های همتونو حفظکنه الهیی..پسرم ۳سال ونیمه هست..فوققق العاااده شیطون وحرف گوش نکن😣جوری که بعضا گوششو میپیچونم..دیشب رفتیم مهمونی جایی.موقع بلندشدن گفت من نمیام..اروم حرف زدم اصلا قانع نشد..محکم میزد منو..اخرسرم دستمو گازگرفت شدید..البته همیشه اینجوری نیستها..ولی شلوغی روهمیشه داره..شبا موقع خواب یک ساعت ول میخوره توجاش تا بخوابه..یکککک لحظه اروم وقرار نداره..بنظرتون ببرمش روانپزشک کودک؟توخونه هم یک ثانیه نمیشینه..چایی میذاریم جلومون بخوریم باید انگولکش کنه..روااانی شدم بخدا😣

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر من دقیقا همینجور دیگه دیوونه شدم 

میترسم خدا نکرده پیش فعالی داشته باشه 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2738
منم مشکل شمارو دارم اخرش میگن مادرش نتونسته نربیتش کنه 

ببخشید بی جا میگنن..هرکی همچین حرفی بزنه..اگه سوادداشته باشن میفهمن که تو ذات بچه هست

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
یه دکتر ببرش ممکنه از کمبود بعضی ویتامین ها باشه پسرمن اینجوری بود بردمش بهتره نسبت به قبل

والا ازروز تولد بهترین ویتامین های خارجی رومیدم بهش تحت نظرپرشک

اره ببرش 

پسر داداش منم از بچگی شیتون بود الان به وضع فجیعی همه رو اذیت میکنه 

ابحی دوقولوشو اذیت میکنه داداش کوچیکترشو میزنه مدرسه هم که دیگه همه گله دارن ازش 

درس هم نمیخونه بلده ها ولی فقط میخواد لج دربیاره رو کاغذ امتحاناش به جای این که جواب بنویسه نقاشی میکشه

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!
یعنی اگه چیزی که بخواد رو بهش ندیم دیگه واویلا اصلا آروم نمیشه 

دقیقااا..فقط ازباباش حساب میبره..اونم داره کم میشه روزبروز

2706