2737
2734
عنوان

دیگه طاقت بی احترامی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 40 پست
خیلی همه چی سخت می گیری!!!  می گن دید و بازدید!!!  وقتی خودشون احترام سرشون نمی شه چه دلیل ...

به مامانمم گفتم سال دیگه نمیذارم بری شعور باید شعور بیاره واسه چی میکوبی ۱ساعت راه میری اونجا

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
من زور نکردم عزیزم  میگم اگه من باید برم خونه مادرشوهر خاهرشوهرم اونا هم باید احترام بذارن

منم منظورم با دو طرف بود،،،،، بنظرم نبایست با شدهرت بحث میکردی تا کلمه غلط کردن بشنوی،،،، با سیاست سال دیگ با زبون خوش و منطق ب شوهرت حالی میکردی ک من نمیام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا کار مامانت  همون امضاته   برای مامانت مهم نیست در صورتی که واقعا مهمه!!

واقعا مامانم خوشش نمیاد ازونا میگه میشینم بزور تحملشون میکنم بخاطر من میره 

میگه من اصن دوس ندارم بیان خونمم

گفتم‌پس من الان میگم بخاطر منم نرو دیگه اونا شعور ندارن

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
واقعا مامانم خوشش نمیاد ازونا میگه میشینم بزور تحملشون میکنم بخاطر من میره  میگه من اصن دوس ند ...

من که از اول ازدواجم نزاشتم این دو خانواده رفت و امد کنند مادرشوهرم چند بار گفت محلش ندادم!!

هر چی این دو طایفه کمتر هم و ببینن حرف و حدیث کمتره!!!!

اعصابت هم راحت تر!!!

ای بابا از عید دیدنی متنفرم کلا

چرته... این رسم و رسوم ماله زمانی بود که بین فامیل و همسایه اینطور چیزا نبود الان رفت و آمد کم شده و همه تو رودربایستی میرن خونه هم دیگه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
من همیشه اول خونه فک و فامیل شوهر میرم بعد خودم  هر جام هم میشیم میگم هیچ عروسی به خوبی من پید ...

من وقتی اینجوری میکنم نمیشه میدونی چرا 

شوهرم اول عید باانرزی فامیلای خودشو میره نوبت فامیلای من که میشه میگه خسته شدم حوصله م سررفت

2738

بیخیال بابا...منم مادرپدرم چندبار رفتن خونه مادرشوهرم...برا عید برا مریض شدنش برا فوت مادرشو....

ولی اون همش میگه خونه پدرمادرت باید برم ولی هیچوقت نمیره و بهونه میاره...امسالم عید مامان بابام نرفتن دیگه خونش

ب نظر منم بهتر همو نبینن چون اصلا به هم نمیخوریم

من وقتی اینجوری میکنم نمیشه میدونی چرا  شوهرم اول عید باانرزی فامیلای خودشو میره نوبت فامیلای ...

مگه چیکار میکنن که انرژی ندارن 

بهش بگو اگه قراره نیای یا بگی خستم اول خونواده منو بریم 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖