2733
2734
عنوان

دیگه طاقت بی احترامی ندارم

564 بازدید | 40 پست

هرساااااال با پدرشوهرم اینا سر رفتن خونه مامانم که برن عید دیدنی پس بدن مشکل دارم

هرسال خاهرشوهر بزرگم چتره باباشه با ماشین اون میرن اینور اونور با اینکه ماشین دارن خودشون

پارسال اومدن خونه ما بعد که پدرومادرشوهرم خاستن‌برم خونه مامانم که ۵دقیقه فاصله داره باما گفت نمیرم من شما برین بیاین دنبال من

کلی اخم و تخم درست کرد تا رفت و دعوا رراه انداخت بین ما

دلیلشم این‌بود من‌خونه مادرشوهرش نرفتم که همیشه هم خاستم برم ولی نبودن بمنچه همیشه کاشانن یا نیستن یا میگن‌ خونمون شلوغه

توی این عید دیدنی ها پیش اومد ما ۲ساعت خونه یکی از دایی شوهرم معطل شدیم تا اون یکی بیاد خونش که همون نزدیکه 

حالا دیروز مامانم اینا رفتن خونه خانواده شوهرم ولی امروز اینا پاشدن اومدن اینجا نگفته بودنم صبح میان

حالا ساعت ۱۰صبح اومدن عیددیدنی زنگ زدم مامانم اینا که بعدش میان اونجا مامانم اینا خاب بودن انگار گفتم اینجا که خونه خودتونه بشینین فعلا عجله ای نیس که تا یه ربع دیگه اونا هم حتما هستن 

۳بار شوهرم بهشون گفت ولی گفتن کار داریم و رفتن !!!!! بعد دم در مامان بیشعورش گفت کی میاین خونه مادرشوهر دخترم منم گفتم هروقت تونستم

منم با شوهرم دعوام شد که تو ازشون نمیخای محکم که احترام بذارن بمن و خانوادم همششش فکر فامیل شوهر دختراشونن جر میدن خودشونو واسه اونا ولی نکردن ۱۰دقیقه بیشتر بشینن عروس همیشه اخره همه ارزش داره واسشون 

منم دیگه از سال بعد هرجا دلم بخاد میرم شایدم خونه هیچکدوم فامیلات نیام احترام میذارم انتظار احترام دارم منم

شوهرمم برگشت گفت غلط کردی کردی نکن دیگه نکن گفتم وقتی ابروت در میون بود نیومدم معنیه غلط رو میفهمی

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
چه الکی از کاه کوه ساختی به نظرم !!!  نیان ! به زور که نمیشه گلم .

چطور خودشون همش ادمو لای منگنه و رودربایسستی میذارن که برین خونه فک و فامیل دخترامون برین خونه دخترامون و فلان همش هل میدن ادمو سمت کارای خودشون به من میرسه میشه زور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با آرامش هر جا دوست داشتی بری برو هر جا هم دوست نداشتی نرو

کی مهم تر از خودت ولشون کن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

من همیشه اول خونه فک و فامیل شوهر میرم بعد خودم 

هر جام هم میشیم میگم هیچ عروسی به خوبی من پیدا نمیشه!!!!!که با خونواده شوهرش بدون حرف و حدیث رفت و امد کنه

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
چطور خودشون همش ادمو لای منگنه و رودربایسستی میذارن که برین خونه فک و فامیل دخترامون برین خونه دخترا ...

کارشون اشتباهه . ولی شماه هم نگو( یعنی به زبون نیار) که نمیرم . واقعا اگه میخوای نری بهونه بیار مثل خواهر شوهرت و نرو. اما دعوا و دلخوری با شوهرت درست نکن.

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2738
عزیزم خودتو ناراحت نکن از این چیزا زیاد پیش میاد

بخدا فقط واسه من‌پیش میاد

من خاهر برادر ندارم که بخان برن فقط مادر پدرمه

اول از همه هم فامیلای شوهرمو میرم همیشه ولی این نباید جوابم باشه

چه اهمیتی داره خب به نظرم نباید اصرار کنی دوست دارن برن دوست ندارن نرن اصلا اهمیت نده خیلی گندش کردی به نظرم دلیلی نداره شما برید خونه مادر شوهر خواهر شوهرت شما که با اونا نسبتی ندارید

خدا جونم شکرت...

انتظار داره بری خونه مادر شوهرش 😐😐😐من اصلا نمیدونم خونشون کجاس.رفت و امد خانواده تو با خانواده شوهرت به خواهر شوهرت مربوط نمیشه

گرگ باش!!! هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار  والا .......لایک و ریپلایم خیلی دوست دارم           
من نمیذارم خانواده شوهرم بیان خونه خانواده من چون رفتارشون در حدو شان خانواده من نیس.عمرا خودمم نمیر ...

پس منم حرص نخورم؟ مامانم  الان گفت‌ حرص نخور والا ماهم علاقه ای به دیدنشون نداریم خوشمون نمیاد ازشون میدونی که

انتظار داره بری خونه مادر شوهرش 😐😐😐من اصلا نمیدونم خونشون کجاس.رفت و امد خانواده تو با خانواده شو ...

ارههههه مادرشوهرم خودشو جررررر میده واسه خانواده دوماداش 

مامانم میگه حتما دختراش عنن که میخاد با اینکارا جا پای دختراشو سفت کنه والا من خودم هیچوقت کاسه لیسه خانواده دومادم نمیشم

2706