2737
2734
عنوان

چاق شدن+فوری

179002 بازدید | 51 پست
سلام بچه ها
چه روشهایی را برای چاق شدن پیشنهاد می کنید؟پودرهای گیاهی اکسیر یا افلاطون مصرف کردید ؟اثر داره؟
خدای خوبم یه پسره سالم و خوشگل دادی شکرت، یه دختره سالم و خوشگل هم ازت میخام، همه با هم با همسری با سلامت و طول عمر شاد زندگی کنیم، بگین امین دوستای خوبم، حاجت روا باشین
افلاطون خوبه
برو باشگاه بدنسازی دستگاه سنگین کار کن 1 ماه 5 کیلو می یاد سرت
ولی هر روشی که میخوای انجام بدی باید ادادمه بدی و گرنه میشی مثل روز اولت
یه دارو من خودم از عطاری گرفتم به اسم 007 خیلی گرمیه تا موقعی که ادادمه ش دادم خیلی عالی شده بودم حداقل 15 کیلو ولی وقتی ازدواج کردم شوشو گفت من همین طوری که هستی دوست دارم نمی خوام چاق شی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
افلاطون افتضاحه..پر از کورتونه..عوارض داره شدید..دستگاه گوارشو بهم میریزه..پوکی استخوان میاره و... تازه به محض این که قطعش کنی دوباره لاغر میشی..من یه مدت میخوردم وقتی فهمیدم کورتون داره قطعش کردم و وزنم برگشت سر جای اولش

ولی الان چند وقته قرص مخمر آبجو گرفتم مارک super brewers yeast عالیههههههههههه..چندکیلو چاق شدم..تازه قرص مخمر واسه پوست و مو هم خوبه..عطاری ها دارن..سعی کن همین مارکی که گفتم رو بگیری و روزی پنج شش تا بخوری.....عرق شاطره هم خیلی خوبه

راستی واسه پر شدن صورت هم بچه های اینجا به من پیشنهاد شیرخشک رو دادن که شیرخشک نان3 از داروخانه گرفتم یه هفته س که روزی دو سه قاشق میخورم تاثیر داشته و صورتم یکم پرتر شده
2738
عزیزم صورت هم با بقیه بدنت چاق میشه دیگه...من بر عکس شماها که ارزوی چاق شدن دارین دلم میخواد لاغر شم...البته الان حاملم ولی کلا چاق بودم بدتر هم شدم..بگذریم..به نظرم سعی کنید فقط با چیزای طبیعی چاق بشید و تغذیه
مثلا صبحا کره بادوم زمینی با شکلات صبحانه بخورید...عسل و خرما هم خوبه...واسه این که گرمیتون نکنه روزی یک استکان عرق شاهتره یا کاسنی بخورید
در طول روز مغز بادوم هندی و پسته بخورید...بعد غذاهاتون حتما خرما و یا بستنی بخورید...هر روز
برنجرو با کره بخورید...موز زیاد بخورید کلا غذاهای کم حجم وپر کالری مصرف کنید..واسه اطلاعات بیشتر در مورد این غذاها یه سرچ تو نت بکنید
من سرمو میدم اگه چاق نشدید در یک ماه..
انسان ها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را میازارند!!!
سلام
من از قرص چاقی سوپر فت فست استفاده کردم .. خیلی خوبه ... خیلی راضی هستم ... با یک دوره 10 کیلو چاق شدم ... الان دو سه ماهه که تموم کردم ولی یه ذره هم برنگشته .. قبلا از عطاری مدل های زیاد دیگه ای گرفتم همشون یا جواب نمیدن یا برگشت دارن .. ولی این یکی خیلی عالیه
از این سایت گرفتم: http://www.farazteb12.com
سلام
من از قرص چاقی سوپر فت فست استفاده کردم .. خیلی خوبه ... خیلی راضی هستم ... با یک دوره 10 کیلو چاق شدم ... الان دو سه ماهه که تموم کردم ولی یه ذره هم برنگشته .. قبلا از عطاری مدل های زیاد دیگه ای گرفتم همشون یا جواب نمیدن یا برگشت دارن .. ولی این یکی خیلی عالیه
از این سایت گرفتم: http://www.farazteb12.com
2706