2737
2734

دخترم ۱۲اسفندسرماخوردبردمش دکترگفت همه جاش یعنی گوش گلوایناش خوبه عفونت نداره منتهاممکنه چندروردیگ تب کنه چون روزاول اوردیش فعلاعلایمش خوبه چرک خشک کن وتب برنوشت لازم شداستفاده کنم بعد۶روزازسرماخوردگیش ۱۸تب کردک بهش تب بردادم باچرک خشک کن تا۲۳ک شربت تموم شدخوب شداابته گریه اینامیکردیامیدیدم یکم ارتوگوشش ترشح خشک شده میادهمون چربی گوش ک توسرماخوردگیازیادمیشه 

گذشت تاهمین الان دیدم بازتب کرده 

خیلی استرس گرفتم اخه بفاصله دوهفته بازتب؟

میگم ممکنه این تب بخاطرعفونت ادراری بلشه ممکنه عفونت ادراری گرفته یاک ادامه مشکل قبله 

بچه هاخیلی میترسم تجربه اینشکلی داریدیگین شوهرم شیفته منتظرم بیادک ببرمش دکترفقط اینکه ازالان غمم گرفته کجاببرم دکترخودش ک نیست 

تهرانم میخام برم بیمارستان کودکان تهران ولی نمیدونم توتعطیلی دکترای بدردبخورهستن یانه 

وخدایی که بشدت کافیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزيزم نگران نباش احتمالا ما قبله 

يا اينكه يكم سرما خورده 

دايم پاشويه كن نزار تبش بالا بره

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2738
عزيزم نگران نباش احتمالا ما قبله  يا اينكه يكم سرما خورده  دايم پاشويه كن نزار تبش بالا ...

سایه جان تب بردادم تبش ۳۸،۲الان خوبه خنکه ولی خوب علتشونمیدونم ک چیه 

سرمانخورده هیچ علایمی نداره 

فقط نمیدونم مال قبله ممکنه مال قبل بلشه اخه ازیترومابسین داد۵روزبهش دادم دیگ چراخوب نشده 😭

وخدایی که بشدت کافیست
نگران نباش شاید میخواد دندون در بیاره.حالا دکتر ببرش خیالت راحت بشه

لثش ک متورم هست ولی هنوز۵ماهشه زوده ک بگم تب کرده بزادندون 

میبرم تنهام منتظرم شوهرمبیاداونم بخاطرسیل وبارون اماده باش زدن واسشون وگرته اومده بودتاللان 

وخدایی که بشدت کافیست

سلام عزیزم نگران نباش پسر من هم پوستمو کند با این مریض شدناش هیشکی اندازه بچه من مریض نمیشد این دوران هم تموم میشه و دخترت خوب میشه منتها نذار تبش بالا بره با شیاف بیارش پایین و در اسرع وقت دوباره ببرش دکتر،اگه بگم تو این مریض شدناش چقدر دکتر بردمش باور نمیکنی چقدر گریه میکردم وقتی مریض میشد حتی پارسال عید بستری بود اینا رو گفتم که بدونی تنها نیستی ولی حتما پیگیر باش و دکتر ببرش

سایه جان تب بردادم تبش ۳۸،۲الان خوبه خنکه ولی خوب علتشونمیدونم ک چیه  سرمانخورده هیچ علایمی ند ...

نگران نباش عزيزم شايد طول درمانش كم بوده و عفونتش سطحي نبوده ك خوب نشده بردي دكتر قشنگ توضيح بده 

الانم فقط كاري ك از دستت مياد اينه ك مواظب باشي دوباره تب نكنه

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2706