2733
2734

دوستان قبل بارداری 60 کیلو بودم الان 71 کیلوام خیلی قیافم بد شده همه فامیل میگن چرا اینجوری شدی خیلی زشت شدی و واقعاکه از زندگی ناامدیم کردن. چیکار کنم لااقل بشم 65 کیلو. شما بعد زایمان چیکار کردین؟ درضمن 3 ماهه زایمان طبیعی کردم

انقد بی خوابی میکشی 

ناخوداگاه برمیگردی وزن اول

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدت مگه چقدره عزیزم؟ همسرت نظرش چیه؟

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢
2731

من ۲۳ روزه سزارین کردم تا الان ۹ کیلو کم کردم بدون رژیم و ورزش

برو پیش متخصص تغذیه رژیم بهت بده

یه حلقه ی لاغری هم بگیر روزی ربع ساعت بزن

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

من قبل بارداریم ۵۵بودم شدم ۷۵ درحال حاضر ۶۰

انقد همه مسخرم میکزدن ولی الان جمعو جورتر شدم پسرمم پنج ماهشه 

ادم انقد کار میکنه بچه پدر ادمو در میاره 

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
2738

من فاز اینایی که میان میگن زشت شدیااا چاق شدیااا نمیفهمم!! انگار از قصد میخوان ناراحتت کنن! یعنی خود آدم نمیفهمه چاق شده ؟!

اگه واقعا راضی هستید میشه برای برآورده شدن حاجتم ی صلوات  از ته دلتون برام بفرستید؟خدا انشالله حاجت شمارو هم برآورده کنه 
اول بزن تو دهن کل‌فامیل که اظهار نظر نکنن، بعد ورزش کن لاغر میشی

شکمم زیاد جلو نیست ففط پهلو دارم امشب مهمون داشتیم کلی گفتن زشت شدی هیکلت بد شده و فلان و فلان 

2706