2737
2734

امروز پدرشوهرم اومد خونمون گفت زنش دادیم. فردا پس فردا بله برونه. شهریور هم عروسی. منم سه ساله عروسشونم بچه ام نمیشه 😢😢مطمئنم اون بیاد مادرشوهرم میگه از اول بزارین بچه بیاد اوناهم میزارن و همون اول حامله میشه.من میمونم و سرکوفت و ناراحتی و غم هام. بیشتر به شوهرم گناهم میاد خیلی دلش بچه میخواد.اونم میگه بچه اونا زودتراز ما میاد. خدا کنه انشالله تا شهریور حامله شم.خدایا خودت به دادم برس نه دکتر نه هیچکس دیگه نمیتونه کمکم کنه😓😢😢

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 

انشاالله به حق پنج تن خدا دامنتو سبز کنه و یه بچه صحیح و سالم نصیبت کنه.اللهم صل علی محمد و الهی محمد و عجل فرجهم😍

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم  توکلت ب خدا باشه ازاین فکرا نکن

بالارفتن سن هیچ تاثیری درشعور آدما نداره!نهایتاً یه بیشعور پیرمیشی که فکرمیکنی هرچیزی ک میگی بقیه بایدبخاطر سنت قبول کنن واحترام بذارن...    
2738
ان شاالله حامله میش عزیزم  باور کن اگر استرس نداشته باشی زود بارور میشی ولی نیتت رو هم اصلاح ک ...

امضات👌👌👌😍😍

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤
مرسی عزیزم خیلی لطف داری😘😘😘

فدات شم خواهش میکنم😚

عزیزم   توکلت ب خدا باشه ازاین فکرا نکن

ممنونم دوستای گلم از دلگرمیاتون

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 
میشه بگی مشکلت چیه؟

والا هیچی نه کیست نه مشکل میگن بی دلیله

2706