2733
2734
عنوان

چرا من انقد حسودم؟ جاری 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 40984 بازدید | 551 پست
دعوتم نکرده 

عه چرا اخه 

بنظرم اون حسوده 😕

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

وا چرا حسودی من هرسال واسه خودم تولد میگیرم خودمونی بزنو برقص میکنیم چیزی نیست که😶توهم بگیر واس خودت

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴ساله زن شوهرمم یه تولد نگرفته برام یه کیک برای تولدم بگیره یا یه جشن حتی دونفره .الان یهو عقده هام ...

خودت واسه خودت بگیر

اینکه شوهرت برات تولد نگرفته دلیل نمیشه ادم بدی باشه 

2731
خودت واسه خودت بگیر اینکه شوهرت برات تولد نگرفته دلیل نمیشه ادم بدی باشه 

حتما دلش جور دیگه ازش پره

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 

منم حسودم :) 

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم
وا چرا حسودی من هرسال واسه خودم تولد میگیرم خودمونی بزنو برقص میکنیم چیزی نیست که😶توهم بگیر واس خود ...

میگیرم امسال حتما میگیرم بسه هرچقد عقده شد برام خسته شدم بیشعور حتی بروی خودشم نمیاره رفت بخوابه

2738
۴ساله زنشم برام یه تولد نگرفته . من جای غریب نیستم ولی تو این خونه خیلی غریبم

خوبباشو برای خودت بزرگ کن 

ازاین به بعدبهش بگو دوس داری برات جشن بگیره 

دوتایی برید یه جای دنج تولدتو جشن بگیرید 

شاید بلد نیست

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

خانمها به استارتر جبهه نگیرین.بنده خدا حق داره با جاریش توی یه ساختمانن الان خونه جاریش مهمونیه و تولد گرفتن اما جاریشو دعوت نکرده اگه خودمونو بزاریم جای استارتر خیلی ناراحت میشیم

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
خب یه تولده  مسافرت لس انجلس که نیست توام تولد بگیر

اخ گفتي ......😔امروز تنهام شوهرم رفته لس انجلس ......

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
جاری منم سیسمونی گرفت دعوتم نکرد

منکه چون فامیلاش هستن نمیرفتم ولی یه تعارف خشکو خالی میزد کاش مگه میخواستم چیکار کنم جز خوبی در حقش چیکار کردم ، درد خودم انگار بس نیست برام

2706