2737
2734
عنوان

چرا من انقد حسودم؟ جاری 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 40984 بازدید | 551 پست
من از نظر مالی خرج یه بچهرو میتونم بدم فعلا که خدا بمن نمیده چه بخوام چه نخوام خودت بچه نداری اینطور ...

عزیزم من مجردم و مشاور کودک هستم با توجه به شرایطی که از بچه های الان میبینم بهتون توصیه کردم. بچه های الان عموما از روابط ناپایدار و همراه با تنش پدر مادرشون رنج میبرن صمن این که در سنین بالاتر یعنی نوجوانی به دلیل مقایسه امکانات زندگیشون با افراد ثروتمند دچار سرخوردگی میشن ... من شما را قضاوت نکردم فقط توصیم اینه که باید از رابطت با شوهرت خیلی مطمعن باشی و ضمن این که بتونی یه بچه رو خیلی خوب تامین کنی امیدوارم اتفاقای خوب برات بیفته و به خواسته ی دلت برسی عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم برای خوشحال کردن خودت تلاش کن منتظر کسی نمون حتی شوهرت.اصلا اهمیت نداره که دعوت نکرده اون بی شعوری خودشو نشون داده.اصلا بروز نده و تولدشم یوقت دیدیش تبریک نگو.

چن وقت دیگه یه مهمونی ترتیب بده ولی تولد نباشه.. اونم دعوت نکن.اگ خواهر شوهر یا خانواده شوهرت پیشت هستن دعوت کن ولی اونو نه

من خودم هستم و آنم که خودم میخواهم
عزیزم برای خوشحال کردن خودت تلاش کن منتظر کسی نمون حتی شوهرت.اصلا اهمیت نداره که دعوت نکرده اون بی ش ...

اره تو فکرم هست یه مراسمی بگیرم پر سر صدا ولی اونو نگم تا بفهمه ادم چه حس بدی بهش دست میده تا یاد بگیره جواب احترام احترامه بی احترامی کنه بی احترامی میبینه

اره تو فکرم هست یه مراسمی بگیرم پر سر صدا ولی اونو نگم تا بفهمه ادم چه حس بدی بهش دست میده تا یاد بگ ...

ببخشید اما وقتی دیدم جاریت این کار رو کرده.....گفتم با تو حسوده...و علنن میخواد بگه من دوست ندارم با تو رفت و آمد کنم.....زیاد خونه شون نرو ....سرسنگین باش....همه ی بدبختی بعضی ها مثل خودم ....خیلی خاکی بودن با بقیه ست و کینه نداشتن با هیچ کسی...و این نقطه ضعف منه که درست بشو نیست...فکر کنم نقطه ضعف تو هم هست...به اضافه اینکه....همچی رو راحت میگیریم...و هرخواسته ای داشتیم چی نشد میگم به جهنم....

2738
ببخشید اما وقتی دیدم جاریت این کار رو کرده.....گفتم با تو حسوده...و علنن میخواد بگه من دوست ندارم با ...

اره افرین  خیلی سعی کردم این صفتو بزارم کنار ولی نمیتونم خیلی مهربونو خاکی . طرف دنیای بدی رو بهم بکنه ولی ببینمش نمیتونم اخمو تخم کنم بهش و دلشو بشکونم باز باهاش صحبت میکنم میگم میخندم . خیلی بده و این صفت ـ ینی اون حسوده؟

اره افرین  خیلی سعی کردم این صفتو بزارم کنار ولی نمیتونم خیلی مهربونو خاکی . طرف دنیای بدی رو ب ...

بله صد درصد اون حسادت میکنه....چرا نمیدونم....ولی این خاکی بودن و با همه خوش رو بودن فقط حسن خوبش اینه که....همه از آدم تعریف میکنن.....شاید تعریفت رو کردن شاید هم چیز دیگه.....مثل زندگی کن بودن....بلاخره این کارش ....نشونه ی حسادت بوده.....به خوب بودن ادامه بده....همچین افرادی مثل ما نمیتونن ...ذات بدی داشته باشن....به خاطر چیزایی که دارن مغرور باشن....اصلا ناراحت نباش. ....کارای مثل اون انجام نده..کارای دیگه انجام بده....زنها به طلا حساسن النگو بخر دست کن😉😉😉😁😁😁😁😁😁😁من این کار رو میخوام تا یه سال دیگه انجام بدم.....نه اینکه حرص در بیارم....به خاطر اینکه کسی بهم چیزی نگه...بگن بی عرضه .....یا چیزای دیگه