2733
2734

تقریبا تمام کشور فردا و پس فردا بارندگی و هشدار سیل هست. لطفا اگر سفرتون ضروری نیست نرید. قبل از حرکت با 141 مسیر رو چک کنین. اطلاعیه های ستاد بحران رو بخونین. توی شهرهایی که هستین، حاشیه رودخونه ها و جاهای کم ارتفاع نمونین.

سیل شیراز به اندازه کافی حال همگیمون رو گرفته. بیشتر احتیاط کنیم. جاده هایی که بارندگی دارن به خودی خود خیلی خطرناکن. خلاصه مواظب خودتون باشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینایی که رفتن حالا باید برگردن موضوع این هست چجوری عقب بندازن برگشتشون؟خواهر من الان بابلسر هست اوم زمانی که رفتن تازه خبر سیل اق قلا رسیده بود فردا باید به خاطر شرایط کاری همسفرهاش برگردن  تهران و خب خیلی ها شرایطشون اینجری هست

اینایی که رفتن حالا باید برگردن موضوع این هست چجوری عقب بندازن برگشتشون؟خواهر من الان بابلسر هست اوم ...

بالاخره جون آدم مهمتر از کارش هست.جاده هراز هم الان بسته شده. دیگه وقتی جاده بسته شده عذرشون موجهه که به کارشون نرسن. لطفا قانعشون کنین بمونن

2740
بالاخره جون آدم مهمتر از کارش هست.جاده هراز هم الان بسته شده. دیگه وقتی جاده بسته شده عذرشون موجهه ک ...

دعا کنید والا کل خانواده تماس گرفتن و اون شخص همراهشون کارش واجب هست تنها کاری که میشه کرد دعا هست  البته الان وقتی شهر ها پر از اب هستند دیگه کسی بلند نمیشه بره یک شهر دیگه مهمانی هم نمیشه رفت  حتی