2733
2739
عنوان

خانواده داماد ناز میکنن😏😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 51 پست

شوهر سابق منم همین کارو کرد درخواست تمکین داد

و مادرش نمیذاشت عروسی بگیریم و خودش هم عرضه نداشت رو حرف مامانش حرف بزنه 

فقط جلو قاضی گفته بود که همراهم نمیاد خونه بابام 

دادگاه هم بهش گفت براش عروسی بگیر با یه خونه در شان خودش تا بعد ازت تمکین کنه

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!
جالب اینه که رفته یه اجاره نامه به تاریخ 6 ماه پیش نوشته که مثلا سر دادگاه هم کلاه بذاره که بگه من خ ...

ببین یعنی فقط بخاطر بکارت میخوای با همچین شارلاتانی بری زیر یک سقف

نکن دختر من نکن با آینده خودت بازی نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین یعنی فقط بخاطر بکارت میخوای با همچین شارلاتانی بری زیر یک سقف نکن دختر من نکن با آینده خودت&nb ...

نداری که نداری 

الان خیلی از دخترا مجرد هم ندارن

گناه که نکردی با شوهر شرعی و قانونیت رابطه داشتی، حلاله حلال، خدای نکرده به حروم که نبوده

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!
بخدا اون موقع که هنوز دروغشون رو نشده بود بابام میگف نرو باهاش بیرون بشین خونه سر سنگین باش من گوش ن ...

جلوی ضرر رو از هر جا بگیری منفعته

هر کار بابات میگه بکن نذار زندگیت حروم بشه

سنی نداری که هنوز کلی راه در پیش داری.با اصرار خرابش نکن عزیزم

2728

عزیزم بزار کار به هموم دادگاه بکشه شوهری ک تو روی پدرت ک بزرگت کرده برات زحمت کشیده اینقدر بی ادبی میکنه رو باید چزوند رفته تمکین گرفته شما برو مهریه بزار اجرا هم مهریه رو بگیر هم تو دادگاه تمکین بگو خونه با تمام وسایل روز اماده کنه بری وگرنه بگو نمیرم 

درضمن اصلا کوتاه نیا نامزدت زنگ زد بگو چیزی واس از دست دادن نداری اگ برات ارزش داره و تورو میخواد بیاد جلو خودش با پدرت صحبت کنه خانوادشم به پای خانوادت بیافتن برا ازدواج اگ ن ک بره به سلامت مطمئن باش اگ الان سفت نگیری بعدا نمیتونی بهش تکیه کنی این مردها فقط مرد روزهای باج گیرین ن روزهای سختی

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
جالب اینه که رفته یه اجاره نامه به تاریخ 6 ماه پیش نوشته که مثلا سر دادگاه هم کلاه بذاره که بگه من خ ...

تو رو خدا این کاراشا ببین و سادگی نکن معذرت میخام اینجور که تعریف کردی اینا گوزم ندارند به پسرشون بدند برو درخواست مهریه و نفقه کن نترس من همه تایپیکا و نظرات و خوندم تو رو خدا بخاطر بکارت خودتو خار و خفیف نکن قوی باش به شوهرت زنگ نزن اگه اونم رنگت زد سفت و سخت بهش بگو خودت میدونی دوست داری بابا تو راضی کن دوست نداری برو مهرمو آماده کن بزار چند روز بیافته زندان همه عذاب رو خودت تنها نکش بزار خانواده اونم به تکاپو بیافتند اصلا این بکارت یه موضوع مسخره ایییه تو رو خدا بهش فکر نکن اصلا نباید به مادرت می گفتی حالاهم که گفتی طوری نیست فقط چوب نکن بزن تو سر خودت فکر خودت نیستی فکر خانوادت فکر پدرت باش... دوستش داشته باش ولی انقدر خودتو کوچیک نکن بخدا این راه ها رو منم رفتم حسابی گوش شوهرم و پیچوندم اگرم جدا میشدم مساله ای نبود حتما قسمتمون با هم نبوده 

تو رو خدا این کاراشا ببین و سادگی نکن معذرت میخام اینجور که تعریف کردی اینا گوزم ندارند به پسرشون بد ...

عزیزم مشکل اینجاست که در خواست تمکین داده. منم چون باکره نیستم نمیتونم بگم که اول مهرمو بده تا بیام. فقط میتونم بگم که یه خونه در شان منو خانواده ام آماده کنه اگه بگم طلاق اونم میگه که در اضای بخشیدن مهریه اش طلاق میدم. کارم خیلی سخته. 

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم