2733
2739
عنوان

خانواده داماد ناز میکنن😏😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 51 پست

عزیزم باکره بودنت اصلا مهم نیست

این همه آدم میرن از راه حرام و غیرشرعی رابطه برقرار میکنن تو که دیگه شوهر رسمی و قانونیت بوده و هیچ کسی نمیتونه بهت خرده بگیره

بعدشم اون رفته حکم تمکین گرفته تو برو نفقتو بذار اجرا

بعدم بگو خونه با تمام وسایل در اختیارت بذارن تا بری سر خونه زندگیت بگو اصلا وظیفه پدرم نیست جهیزیه بده

خودت از همین الان عزت و احترام خودتو و خانوادتو نگه دار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سالی که نکوست از بهارش پیداست

من با اون دوران عقد شیرین و احترام و خوبی الان وضعیتم اینه

خواهرانه بگم بیشتر فکر کن تا بچه ای وارد زندگی نکردی

الان به پدرت توهین میکنند ولی به حال بعدا

مهرت رو اجرا بذار

پیج خوشمزه من @angel__dessert
چیکار کنم؟ اگه تا بیستم درست نشه دیگه جدا میشم ازش ولی حیف که باکره نیستم😭

اشکال نداره عزیزم. حداقل جون خودت رو از این زندگی داغون نجات میدی

وقتی انقدر راحت به خودشون اجازه میدن که دروغ بگن و ناسزا بگن همون بهتر که نباشن

اکثر افراد دیابتی هم بعد از مدتی تو مسائل جنسی شدیدا به مشکل میخورن. یجور دیگه دوباره زندگیت داغون میشه

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2728
نامزدم اصرار میکنه در جوابش چی بگم؟ 

همینقدر میدونم که به حرف پدر مادرت گوش بده که بعدا به حرفشون میرسی

هرچی بابات گفت انجام بده که مطمئن باش بهترین کاره

اینو به عنوان یه مادر بزرگ نمیگما...به عنوان یه دختر جوونِ مجرد میگم عزیزم

آدمی که تو دوران عقد ازتون شکایت میکنه و پدرش به خانواده ات توهین میکنه واسه تو شوهر نمیشه.بخوای باهاش بری زیر یک سقف عملا باید لال شی و هر چی گفتن بگی چشم زندگیتو سیاه میکنن

2740
عزیزم باکره بودنت اصلا مهم نیست این همه آدم میرن از راه حرام و غیرشرعی رابطه برقرار میکنن تو که دیگ ...

جالب اینه که رفته یه اجاره نامه به تاریخ 6 ماه پیش نوشته که مثلا سر دادگاه هم کلاه بذاره که بگه من خونه داشتم و زنم نیومده در حالی که 6 ماه پیش اصلا اجاره نامه ای در کار نبوده

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم

خب اگه درخواست تمکین داده باید تکلیفتو مشخص کنه 

وقتی رفتی دادگاه و اونم گفت که تمکین نمیکنه به دادگاه بگو بیاد عروسی بگیره یه عروسی که در شان من باشه و یه خونه که در شانم باشه تا ازش تمکین کنم

بعد هم بگو خودت راه دادگاه رو پیش گرفتی منم به بابات زنگ نمیزنم

در هر صورت دادگاه وادارشون میکنه برات عروسی بگیرن 

دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست!
همینقدر میدونم که به حرف پدر مادرت گوش بده که بعدا به حرفشون میرسی هرچی بابات گفت انجام بده که مطمئ ...

بخدا اون موقع که هنوز دروغشون رو نشده بود بابام میگف نرو باهاش بیرون بشین خونه سر سنگین باش من گوش نکردم و رفتم حالا خیلی میترسم که بفهمه باکره نیستم😭😭

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم
جالب اینه که رفته یه اجاره نامه به تاریخ 6 ماه پیش نوشته که مثلا سر دادگاه هم کلاه بذاره که بگه من خ ...

نمیتونه با اجاره نامه حکم بگیره باید خونه و وسایل رو مهیا کنه دادگاه بیاد ببینه بعد بهت فرصت چند ِچند روزه میدن بری سر خونه زندگیت بعدم نفقه و مهریه ربطی به تمکین نداره 

جالب اینه که رفته یه اجاره نامه به تاریخ 6 ماه پیش نوشته که مثلا سر دادگاه هم کلاه بذاره که بگه من خ ...

وای خدااااا

الان واقعا شك داری از این ادم جدا بشی یا نه

با چه روی بهت پیام میده

بخدا اون موقع که هنوز دروغشون رو نشده بود بابام میگف نرو باهاش بیرون بشین خونه سر سنگین باش من گوش ن ...

عزیزم پدرته 

دشمنت كه نیست

ناراحت میشه الان

ولی بهتره كه بعدا اتفاقات بدتر ناراحتش كنه