2733
2739
عنوان

لطفا بیشرف نباشیم ! لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی یک کلاغ چل کلاغ به این میگن سیل رسید به زلزله

اشتباه نوشتاری بود دیگه 

بابای هادی جان 👈 تاپیک هادی جان، اینجا کلیک کن.....  داغ سردار سلیمانی هرگز در دلمان سرد نخواهد شد ! ترامپ قمارباز ، این یادت باشه

آقای استارتر محترم

هیجان زده بودن و  اشتباه  مرقوم فرمودن

حالا  اصل مطلب رو  آویزه گوش کنید  بی سر و صدا 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

تو ی کتابی خوندم تهران ک زلزله شه کل راه ها بسته میشه و کلا ایران فلج میشع و اینهمه هم ادم مرده اینقدر شیر تو شیر میشه  ک دزدا با الاغ و اسب و اینا وسایل مردمو بار میزنن و کسیم کاریشون نداره 

چون باقی مانده ها همه فقط دنبال زنده موندن 

دردناکه

برآن بودم که از آهن کنم دل ندانستم که تو آهن‌ربایی
2738
یعنی یک کلاغ چل کلاغ به این میگن سیل رسید به زلزله

فک کنم منظور دیگه ی داشت .اینجا زلزله اومد کسی داخل خونه نبود دزدی خیلی زیاد شده بود.میگن الان هم به خاطر سیل خیلی از خونه ها خالین

هربژی کورد😍😍😍😍بچه هام زندگیمن ❤️خدایا خودت مراقبشون باش
سیل اومده متاسفانه خیلی جاها هممونم ناراحتیم ولی یه عده انگار طلبکارن، لطفا اگه میخواین تقاضایی داش ...

من در مورد دزدها گفتم

فک نمیکنم نیازی به ادب باشه در مورد دزدی که از خونه سیل زده دزدی میکنه

بازم از تذکرتون ممنون 

بابای هادی جان 👈 تاپیک هادی جان، اینجا کلیک کن.....  داغ سردار سلیمانی هرگز در دلمان سرد نخواهد شد ! ترامپ قمارباز ، این یادت باشه

منم اصالتا گلستانی ام ، هر روز زنگ میزنم از اقوام خبر میگیریم متاسفانه گفته شما درسته ، دزد زیاد شده ، چطور دلشون میاد واقعا!!! ازین حادثه ها و نشانه ها نمیترسن ؟! نمیگن خودشون هم ممکنه بمیرن!!! 

مادرشوهرم دیروز زنگ زده بود میگفت این دزدا از کجا دارن میدزدن که کجای دلشون بذارن این پول حروم رو ، حداقل پولدار دزدیدن داره آخه یه آدم سیل زده و آواره دیگه آخه چرا ؟!!!

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
منم اصالتا گلستانی ام ، هر روز زنگ میزنم از اقوام خبر میگیریم متاسفانه گفته شما درسته ، دزد زیاد شده ...

آدم بعد این بلا ها کمی به خودش میاد حداقل تا مدتی.ولی اصلا چطور نمی ترسن😕😕شبی که زلزله اومد کلا مثلا قیامت بود که به چشم دیدیم و هر دیقه هم پس لرزهای تند داشت همون شب دزدی هم کرده بودن بعضیاچطور می تونن واقعا!!!!!!

هربژی کورد😍😍😍😍بچه هام زندگیمن ❤️خدایا خودت مراقبشون باش
2706