2733
2739
عنوان

میخاستم بادوستام برم قلیون بزنیم بارون نزاشت

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 78 پست
برام جالبه ۳تایی وقتی تو شکمت تکون میخوردن چه حسی داشتی خیلی سخته جژوری بزرگشون گردی ۳تایی دسشویی ...

وااااقعا سسخته من از سه ماهگی تا ۱۱ ماهگی ۱ ماه خونه پدرم بودم ی ماه خونه پدرشوهرم اونجا کم بیش کمک میدادن ...شیدم همش خشک میدادم مای بیبی هم میکردم .نسبتا کارم راحت بود ...ولی حاملگی فوق الللعاده سختی داشتم شکمم دیگه جا نداشت ۷ ماهگی همزایمان کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ی دوقلو ۱۵ هفته نفهمیدم باردارم ...رفتم انداختم یکی ام ۱ ماهه

۱۵ هفنفه باردار بودی متوجه نشدی

تو چقد چن قلو بازدار میشی😂😂😂

تخمکات پریود مغزی شدن😂😂😂😂

I am a queen because I have a cute mad king
ارررره بابا ی بار دوقلو ۱۵ هفته ...ک جفتشم باز پسر بود ...ی بار ی بارداری ۱ ماهه ک دیگه اونو سونو نر ...

جلوگیری کنین خب دیگه ماشالله تجربه ات بالاس نوعروس نیستی که

2738
ارررره بابا ی بار دوقلو ۱۵ هفته ...ک جفتشم باز پسر بود ...ی بار ی بارداری ۱ ماهه ک دیگه اونو سونو نر ...

خوش به حالت همش چند قلو باردارمیشی دعاکن نصیب منم بشه دوقلو پسرخیلی دوست دارم

آقای محترم من متاهلم لطفا درخواست دوستی نده با سپاس فراوان  
۱۵ هفنفه باردار بودی متوجه نشدی تو چقد چن قلو بازدار میشی😂😂😂 تخمکات پریود مغزی شدن😂😂😂😂

😂😂😂😋قرص ال دی میخوردم عفونت ادراری گرفتم. نمیدونستم خنثی کرده اونو ب این هوا خیالم راحت بود ..قرص رو هیچ قطع نمیکردم ک پری بشم بالخره قطعش کردم دیدم نمیشم رفتم ازمایش و سونو 

😂😂😂😋قرص ال دی میخوردم عفونت ادراری گرفتم. نمیدونستم خنثی کرده اونو ب این هوا خیالم راحت بود ..قر ...

دعا کن منم مامان شم خسته شدم دیگه شوهرم بچه نمیخاد

بنظرتون اگه یواشکی اسپرمشو بزنم بدنم نامردیه؟

2706