2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکارمیکنی شما؟ رفتارش چطوره؟ کارش چیه؟ 

هیچی به زندگیم ادامه میدم 19 سالمه نمیتونم طلاق بگیرم بچم 9 ماهشه رفتارش خیلی خوبه ازش راضیم حرف گوش کنه مهربونه من خیلی بعضی وقتا بد اخلاقی میکنم اما اون صبوره کارش چنتا مغازه داره ماشین سنگین داره کارواشی داره مصالح ساختمانی الحمدالله دستمون به دهنمون میرسه ولی من دیگه بهش اعتماد ندارم همش دنبال بهانه ام دعوا را بندلزم

2728
[QUOTE=85342703]هیچی به زندگیم ادامه میدم 19 سالمه نمیتونم طلاق بگیرم بچم 9 ماهشه رفتارش خیلی خوبه ا ...

ن نمیدونه فقط خود میدونم تو چی شوهرت کارش چیه چن سالته بچه داری رفتارش چطوره

2738
هیچی به زندگیم ادامه میدم 19 سالمه نمیتونم طلاق بگیرم بچم 9 ماهشه رفتارش خیلی خوبه ازش راضیم حرف گوش ...

مسئله اینه که اکثرا در طول زمان اعتیادشون سنگین میشه روی کار و رفتارشون تاثیر میذاره حتا شخصیتشون تغییر میکنه پس این که همینجوری بی‌خیال ادامه بدین چیز خوبی نیست اگر مرد خوبیه زندگیتونو دوست دارین سعی کنید ترکش بدین کمکمش کنید 

آره عزیزم ولی دلم پر غصه هست بخاطر بچم مجبورم بسازم باهاش 

عزیزم شما ک همسرتون خیلی مهربونه و اینقد بفکرتونه و توان مالیشم خوبه بهتره الان بفکر ترکش باشین.نگین حوصله سروکله زدن ندارم چون شرایطی ک الان دارین میگین خیلی خوبه ولی وای ب روزیکه اعتیادش شدت پیدا کنه و رو اخلاقشم تاثیر بزاره اونوقت کارتون خیییلی سخت میشه .

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏
عزیزم شما ک همسرتون خیلی مهربونه و اینقد بفکرتونه و توان مالیشم خوبه بهتره الان بفکر ترکش باشین.نگین ...

آره درسته اتفاقا دیشب یه دعوای اساسی سر این موضوع راه انداختم 

2706