2737
2734

ما تو خونه هامون هستیم مردم عزیز لطفا نیاید شیراز دروازه قران کلی ماشین ها داغون شدن مسافرا که تو ماشین بودن اب برده لطفا هر کسی قصد داره بیاد شیراز بگید نیاد عید و واسه خودتون زهر نکنید

لایکم نکن😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان بارون شدید میاد؟

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       
2731
الان بارون شدید میاد؟

هز بارون گذشته ، تگرگ میومد اندازه یه تخم مرغ ، سانروف بعضی ماشین ها خرد شده بود از شدتش 

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2738
هز بارون گذشته ، تگرگ میومد اندازه یه تخم مرغ ، سانروف بعضی ماشین ها خرد شده بود از شدتش 

شیراز زیبا ترین شهری ک من دیدم امیدوارم سیل لعنتی تموم بشه

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       
میگی نیایین بدتر شک میکنن باید بگی پاشبد بیایید شیراز

واقعا بخاطر یه مسافرت جون خودشون و به خطر میندازن.ما که تو خونه بودیم تگرگ شیشه ها رو داشت میشکست

لایکم نکن😐
2706