2737
2739
اره شدت بارندگی رو از امشب اعلام کردن واسه شیراز 

اره منم دیدم ..خدا رحم کنه

امروزی جوری بغلم کن 💑انگار ک فردا میمیرم....فردا چطور ؟فردا جوری بغلم کن انگار ک از مرگ برگشتم😍

با وجود این همه سیل و گرفتاری تابستون میگن متاسفانه خشک سالی داریم بس که مدیریت دارن رو همه چی

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولی ایرانیا تو هررررر شرایطی دست ار عکسبرداری و فیلمبرداری بر نمیدارن یارو داره غرق میشه ولی دوربین دستشه یا یکی داره غرق میشه کمک میخواد ولی همه دوربین بدست  

تا اطلاع ثانویپرشه شَرِممیاد:/

چه وحشتناک و حزن انگیز!

این سیل بنیان کن از کجا آمد به شهر شعر و نارنج

شیرازِ شور انگیز‍ِ؟

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
بعد شوهرم میخواد دار و ندارمونو بفروشه بریم شیراز😐😐😐

شیراز شهر خیلی خوبیه. من شیرازی هستم. از دیشب داره بارون میاد جوری که حس میکنیم شیشه ها داره میشکنه یه دفعه😭

خدایا هر لحظه هزار بار شکرت🙏
دوستم شیرازه مسافرن لایو گذاشته بود یه ماشینو از توی اب دراوردن صاحب ماشین مرده بود جیگرم کباب شد خی ...

برو اینستا ببین دل ادم کباب میشه جسد  بچه از لای گل کشیدن بیرون 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2740

طلاعیه اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز با توجه به بارندگی امروز و مشکلات حاصله برای مسافران نوروزی، اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان سالن های توپی خود را که قابلیت نصب چادر دارند در اختیار آنها قرار می‌دهد سالن ورزشی 22 بهمن واقع در کوی زهرا (بولوار مدرس) سالن. ورزشی والفجر در منطقه والفجر سالن ورزشی هفت تن در بولوار هفت تن سالن ورزشی دراک(خانه والیبال) گلدشت معالی آباد سالن ورزشی صدرا در شهر صدرا سالن ورزشی ولایت (فرگاز) روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز

التماس دعا❤
بعد شوهرم میخواد دار و ندارمونو بفروشه بریم شیراز😐😐😐

😁😁خب بارندگی که ربطی به اینا نداره ، تا شما بیاین نقل مکان کنید سیل و بلرون تمام شده

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
@شکلات_عسلی    کجایی 😭😭😭😭😭😭😭

نترس بابا😂😂اون خوبه من ازش خبر دارم

خودش اصن اومد گفت شیراز سیل اومده

اون خود شیراز نیس

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706