2737
2739
من كه شوهرم سركاره زنگ زدم حالش خوب بود خيلي ميترسم تنها خونم يدفعه سيل نبرتم    

طبقه بالایید یا پایین ؟؟؟بیچاره اونا که طبقه منفی هستن🙁

من نه منم .نه من منم .پس من کیم ؟!!🤔😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نه قلبم درد میکنه برای هم وطنام که مهمان ما بودن 😢😢😢برای شهرقشنگم 😢😢😢

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
طبقه بالایید یا پایین ؟؟؟بیچاره اونا که طبقه منفی هستن🙁

پايين هستيم خيلي نگرانم چي ميشه همش منتظرم شوهرم بياد خونه امروز خيلي روز بدي بود چه صحنه هاي وحشتناكي از سيل كه ماشينا رو ميبرد خيلي ناراحت كننده هس😔

کدوم بچه ....چی شده 😨😨😨😱

ی بچه ازدست پدرش رهاشده اب بردتش بعد جسدش ازلای ماشیناتواب پیداشده عکسش اونقد دلخراش بود دارم دیونه میشم گذاشته بودن سایت

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...

ما صنایع هستیم عزیزم فقط قسمتای دروازه قران و هفت تن و اولای کوزه گری سیل رسیده تا جلوی بیمارستان دستغیب

عزیزم خوش اومدی به زندگیمون😍قدمای کوچولوت رو چشمامون دخترم😘
2706