2733
2739
عنوان

شیرازیا لطفا اطلاع رسانی کنید

343 بازدید | 15 پست

💢کسانی که مسافر از شهرهای دیگر دارند یا به هر طریقی که می توانند به مسافرین اطلاع دهند که هر چه سریسع تر جهت اسکان به نمایشگاه بین المللی واقع در شهرک گلستان عزیمت کنند.

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

لطفا تا میتونید کمک کنید 

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

➕لطفا اطلاع رسانی کنید‼️

🔹به دلیل جاری شدن سیلاب در مسیر دروازه قرآن وهفت تنان شیراز ، شهروندان از حرکت به سمت این دو نقطه پرهیز کنند.

🔹 سیل هم اکنون در حال ورود به مرکز شهر، قسمتهای دروازه اصفهان، هفت تن، فلکه گاز، ادبیات، حافظیه، پارامونت، جمهوری چمران، ابوالکلام و ساحلی می باشد. شهروندان مراقب باشند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسافران عزیز و محترمی ک قدم رنجه فرمودید و به شهر ما امدین 

قسمت شهرک گلستان ارومه لطفا تشریف ببرید

2728

ای وای خدا کمکشون کنه

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

با دعای شما مهربونا خدا کمک میکنه

2738

بازار وکیلم تا نصفه زیر ابه

وای خداااا فیلمش اومده خیلیییی ترسناک بووود

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

شصت نفر تلفات

لطفا خانوم‌گلای شیرازی اگه مسافرارو دیدید هرجا راهنمایی بفرمایید ک‌برن نمایشگاه شهرک گلستان بنده های خدا گیر نیفتن

2706