2737
2739
عنوان

ینی دستمو تا ارنج عسل بکنم دهنشون میگن تلخه

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 42 پست
دفعه اخرت باشه گوشت کیلویی ۱۲۰ تومن رو چلو کنی بدی مادرشوهرت

پسرش باید پولشو بده البته خودم نمیخواستم گوشت بزارم ولی چون چلوگوشتام معروفه شوهرم گفت اونو بزار

گروه قرمز🤫😐وزن اولیه ۹۰ ⁦☹️وزن فعلی ۸۷ وزن هدف۶۰تاریخ شروع:۹۸/۷/۱۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به سوال اش پخته واسه نگهبان فقط؟ اش خیلی سخته ک ، چرا ناهار اش نذاشته خب

نه بابا اول هر ماه درست میکنه رشته امور تو دستاش باشه به قول خودش 

جالبه تازه بهش برخورده بود شوهرم تعریفمو میکنه اخماشو کرده بود توهم

مادرشوهر منم حسوده...ب محض اینکه شوهرم از دستپختم تعریف میکنه سریع بحثو عوض میکنه

هان ! مشو نومید چون واقف نه ای از سرِّ غیب .....باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور ...
2728

ینی فقط دارم حرص میخورم یکم‌مونده بود گفتم‌مامان بزار بعدا بخور میگه من‌الان‌نخوردم‌چه برسه بعدا شوهرمم خودش تهشو دراورد

شما کشته مرده تشکر کردن مادر شوهرتی؟؟خودتون پیشنهاد دادید،برا دل خودتون پختید،مهم نباشه،هرکس ارزش خو ...

نه ولی با بچه کوچیک‌زمانی که خواهر شوهرم‌هست من‌وظیفه ای نداشتم

عزیزم مثه من باش من اصلا از این مارا تا حالا نکردم ، چون میدونم بکنم یا نکنم اونا هییییچ کاری واسه من انجام نمیدن ، فقط مناسبتها از شیرینی فروشی شیرینی یا کیک میخرم ، یه بار کله پاچه خریدم یه بارم مرغ خریدم  ، یالی یه بارم دعوتشون میکنم ۱ مدل غذا ، با اینکه مادر شوهرم خیلییییییی براش مهمه من چند مدل بزارم جلوش ولی نمیگنم ، ملا سخت نگیر ، 

2740

دوست گلم، دنیا رو هم که بگردی،. عروس، عروسه،. مادر شوهر هم مادر شوهر، خیلی کم پیدا میشن که بگن عروسم مثل دختره یا مادر شوهرم مثل مادرمه، ضمنا اگه مریض احواله و سن بالا که طبیعیه میلش به غذا نکشه، خودتو ناراحت نکن که چه رفتاری داشته هر چند که رفتارش درست نبوده ولی همونطور که گفتم  اولا مادر شوهره دیگه، دوما وقتی دیدی اونجوری گفت دو لپی و سیر غذاتو میخوردی . 

بیاد از مادر من یاد بگیره دیشب مرغای مهمونی رو زنداداشم پخت کلی بوسش کرد خدایی خیلی خوشمزه بود . فاز مادرشوهرای حسود رو نمیفهمم یعنی اگه عروس نباشه پسرشون اونا رو قراره بگیره ؟ کرم تا چه حد آخه ؟

هیچ  
دوست گلم، دنیا رو هم که بگردی،. عروس، عروسه،. مادر شوهر هم مادر شوهر، خیلی کم پیدا میشن که بگن عروسم ...

برنجو خالی خورد

من‌همیشه مثل مادرم بوده ولی اون

2706