2737
2734
عنوان

شکمم زیاد بزرگ نیست، متوسطه ....

333 بازدید | 26 پست

هفته ۳۳ رفتم سونوگرافی

۳۰ بهمن ماه بود

وزن بچه دو کیلو و صد و خورده ای بود.

بنظرتون الان به ۳ کیلو رسیده ؟

امروز ۳۸ هفته رو پر کردم و کمتر از ۵ روز دیگه زایمانمه

شکمم خیلی بزرگ نیست.

همش میگم بچم گمونم خیلی ریزه

اخه این بچه کجا جا شده😑

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....

اره عزیزم خوبه نگران نباش روزای آخروزن بچه زودبالامیرع

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

خخ مثل من و شوهرم میگیم مگه چجور جمع شده ک اینقدر کوچیکه.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره عزیزم خوبه نگران نباش روزای آخروزن بچه زودبالامیرع

به ۴ کیلو که عمرا رسیده باشه نه؟؟ چون ۴ کیلو گمونم شکم خیلی بزرگ باشه

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....
آره بابا خیالت راحت ماه آخر بچه خیلی وزن میگیره

کباب و گوشت و اینا خوردم این‌ماه

خدا کنه از ۳ کیلو بزنه بالا

اخه ب شکمم نمیخوره😐

2738

به شکم نیس من تو8ماهگی بچم 2کیلو800بودولی موقع زایمان 4و300گ بودتازع 15روززودتردنبااومدنارس بوداگه به وقتش میومد4ونیم هم بیشترمیشددرحالی که سربچه اولم شکمم خیلی بزرگ بودبچه هم 9ماهش کامل ولی 4و200گ دنیااومد

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          
ناف ربطی به وزن گیری جنین داره؟من برا بارداری اولم اندازه یه لیمو اومده بود بیرون

نه چیز مهمی نیست. در کل وقتی ناف بیرون بیاد خیال ادم از بزرگ شدن شکمش راحت میشه. واسه خیلیا نافشون بیرون نمیزنه اتفاقا

2706