2733
2739
از درک و شعورشه خوشبخت باشید همیشه عزیزم 💏

ممنون خانم گل سلامت باشی، فداتم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
قدم یک و شصت و پنج وزن ۷۲

زیاد چاق نیستی ک  هفت کیلو اضافه وزن داری راحت ابش کن

اما چقدر شوهرت بی شخصیته ک تو جمع گفته 

این جور مردا چرا رو خودشون کار نمیکنن 

یاد گرفتم به هرکسی خوبی نکنم .. تمام دنیام همسرمه و دخترم و نی نی تو راهیم 😍😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مرسی عزیزم ،باور کن همینکه جاش خوبه و دیگه عذاب نمیکشه برام یه دنیا ارزش داره ،اگرم الان بیتابی میکن ...

خیلی طبیعیه عزیزم بچه بوده پاره تنت بوده اصلا درد کمی نکشیدی ولی خدا رو شکر که جاش راحتت و حالش.  خوبه و یه ذخیره ی تضمین شده واسه آخرتت هم داری دیگه . انشالله در آینده دوقلو دار میشی 😃 منکه خودم مجردم ولی عاشق دوقلو بودم همیشه 😕

خیلی طبیعیه عزیزم بچه بوده پاره تنت بوده اصلا درد کمی نکشیدی ولی خدا رو شکر که جاش راحتت و حالش. &nb ...

مرسی فداتشم ،ان شاالله شما هم یه ازدواج خوب و بدون پشیمانی بکنی و خدا دوقلوهایی که ارزوشو داری بهت بده نازم

نه نهایتش شصت  من ۱۶۶ هستم با وزن ۵۲ اینقدر لاغرم حالم بد میشه ۵۸ بشم ایده آل میشم

عزیزم اگه بی ام آی دقیق قد و وزن رو محسبه کنی واسه قد ۱۶۷ ، یچیزی حدود ۶۵ میشه . اما همین ۶۵ رو باید با ورطش و تمیرین های خاص اضافه کنی تا شکم و پهلو بزرگ نشه . واسه این قد زیر ۶۵ کمبود وزن محسوب میشه

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2738

عزیزم پلنگ شدن خز شده 

هرکی داره دنبال فیس طبیعی و نچرال میگرده ..

حتی بینی عملی هم ازمدافتاده 

اندامتو برا دل خودت و سلامتی خودت بسازو ورزش کن

رو اعتماد بنفستم کار کن 

یاد گرفتم به هرکسی خوبی نکنم .. تمام دنیام همسرمه و دخترم و نی نی تو راهیم 😍😍😍😍

جوری که من دیدم و شنیدم پلنگ به زنهایی میگن که خودشون و هیکلشونو ببخشید عین زنهای خراب درست میکنن! مردها که معمولاً این اصطلاحو به اونا نسبت میدن. 

استارتر جان بهتره بگی میخوام خوش هیکل بشم نه پلنگ!

از اینها گذشته، اگه نامزدت خیلی دربند این چیزاست بهتره بیخیالش بشی تا اینکه چند وقت دیگه بیای بگی بهم خیانت کرده، چکار کنم و.... 

الان میخوای براش پلنگ بشی چند وقت دیگه باید براش نهنگ بشی آخرشم میبینی ولت کرده رفته دنبال یه خرچنگ.....!  

من استعداد چاقی دارم ولی خودمو جر میدم تا چشش در بیاد لباس های لختی میپوشم 

عزیزم به این چیزا نیس که

زن باید جذابیت داشته باشه وجذابیت یکی از فاکتوراش هیکله، خیلی موارد دیگه ای رو در بر میگیره

خیلیامون تو اطرافمون افرادی رو میشناسیم که هیکل ویا حتی چهره خاصی هم ندارن، ولی خیلی جذابن ومحبوبیت دارن.

بعضیاهم که خرشانسن و بازم بدون هیکل وقیافه رو بقیه تاثیر میذارن.

مثلا جاریه من اندازه گوریله، بیسواد، بددهن، حسود.

وهزارتا آیتم دیگه که دل همه رو خون کرده.

منتها شوهرش مثل موم تو دستشه.البته از ترس ش ها.خخخخ

2706