2733
2734
عنوان

قورمه سبزی آبرو بر

| مشاهده متن کامل بحث + 36400 بازدید | 812 پست
پیاز داغ اماده بگیر عزیزم بریز تو قابلمه، ادویه هارو بزن مثل نمک فلفل پودر سیر زردچوبه و ... تفت ب ...

در اینده الگوی منی همه چیز اماده بریز تو قابلمه درش رو ببند فوت جادوگری و تمام😄

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه چیز دیگه درست میکردی.همون کرفس خوب بود کلا کسی از خورشت کرفس انتظار خوشمزگی زیاد نداره همون یه ذر ...

داشتم آموزش هایی رو که دیده بودم به معرض نمایش میذاشتم 😁

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
بگم از ازدواج‌ دومم حدود سه سال گذشته و‌یه پسر ۱۴ ساله دارم خیلی میخندی؟

نه کلا نظر من اینه آشپزی علاقه هست وقتی یه کاریو دوست نداشته باشی واز رو اجبار انجام بدی خوب طبیعتا نتیجش خوب نمیشه

این نیز بگذرد...                                   
2731
ماکارونی مرغ زعفرونی انواع کباب و‌کوبیده مرغ . چند مدل هم سالاد

ماکارونی که گوشت درست کردنش سخته 🤔

کبابم‌ باید کلی ورز داد 🤔🤔🤔

من بهت افتخار میکنم اسی 😍

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐

دقیقا چیه هی سرخ کن بهم بزن این ابلیمو میخواد اون یکی ابغوره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
ماکارونی که گوشت درست کردنش سخته 🤔 کبابم‌ باید کلی ورز داد 🤔🤔🤔 من بهت افتخار میکنم اسی 😍

قربونت برم من منم خوشحالم که اسم قورمه سبزی رو سربلند کردم 😁

نه کلا نظر من اینه آشپزی علاقه هست وقتی یه کاریو دوست نداشته باشی واز رو اجبار انجام بدی خوب طبیعتا ...

متنفرم از خونه داری و آشپزی

من خودم پیاز داغ سرخ می کنم، سبزی رو آماده میگیرم ولی خودم سرخ می کنم چون به روغن هاشون اعتماد ندارم

ولی حالت سرخ شده اش هم موجوده واسه اسی عالیه 😍

همین سرخ شده هارو بگیره بریزه تو زودپز و تفتم نده، باز عالی میشه 😎😎😎

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
 والاچه پرو بوده سبزیه حداقل از خجالتم شده باید سرخ میشد😅

خیلی بیشعور بود

من خودم پیاز داغ سرخ می کنم، سبزی رو آماده میگیرم ولی خودم سرخ می کنم چون به روغن هاشون اعتماد ندارم ...

حالا منو با این وضع خونه داری تصور کن مادرشوهرم نشونده سبزی پاک کنم و خودش خرد کنه و ...

2706