2737
2734
عنوان

قورمه سبزی آبرو بر

| مشاهده متن کامل بحث + 36400 بازدید | 812 پست
قرمه سبزی که راحته درست کردنش. یعنی چی ابگوشت شد؟

نمیدونم بی تربیت آبگوشت شد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
با این حساب باید طعم آش میداد نه آبگوشت

حال بهم زن ترین غذای عمرم بود همه قیافه هاشون 😕😭

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من سرخ نکردم خود سبزی هم‌نفهمید باید سرخ بشه

سبزیم سرخ نکردی؟

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
کوشتو خوب تفت ندادی با پیاز و اینا که بوش بره

دقیقا کلا تفت دادن رو فاکتور گرفتم

2742
میخوای اصلا قرمه سبزی درست نکن عزیزم استعدادتو تو چیزای دیگه امتحان کن   شوخی بود یه وقت به دل ...

خخخخخ همه بهم همینو میگن پدرشوهرم میخواست دلداریم بده میگفت هر بنده ای رو خدا برای یه هدف خلق کرده عروس منم افریده شده تا به پسرم و بچه ها ارامش بده قرمه سبزی مهم نیست

سبزیم سرخ نکردی؟

خودش باید سرخ میشد

2740
نه همه رو ریختم تو دیگ فقط 😣

پیاز داغ اماده بگیر عزیزم

بریز تو قابلمه، ادویه هارو بزن مثل نمک فلفل پودر سیر زردچوبه و ...

تفت بده ۳۰ ثانیه

گوشتو بربز ۱ دقیقه تفت بده

سبزی سرخ شده ی اماده بخر

بریز رو گوشت ۲ دقیقه تفت بده

ابغوده بریز روش حالا

بذار قل بزنه

بعد اب و زعفرون و ابلیمو و لوبیا و ... رو بریز

درشو بذار

تماممم

سد جمع ۲۰ دقیقه وقت میخواد

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
الان بنظرت من اصلا تونستم بخونم ؟ باور کن مغزم بخاطر خوندن اینهمه شرط هنگ کرد چه برسه به اینکه بخوام ...

یه چیز دیگه درست میکردی.همون کرفس خوب بود کلا کسی از خورشت کرفس انتظار خوشمزگی زیاد نداره همون یه ذره چاشنی ابغوره داشته باشه قبوله.ولی قرمه سبزی هم کلی درد سر داره هم کلی صاحب نظر اشپزی.دیگه وای به حالی که خرابکاری هم کرده باشی

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
چرا ابگوشت؟؟ مگه سبزي نداشت؟؟؟ شايد سبزيشو كم سرخ كردي

اصلا سرخ نکردم فکر نمیکردم اینجوری بشه

اسی چه غذاهایی رو بلدی؟

تازه ازدواج کردی؟؟

بگم از ازدواج‌ دومم حدود سه سال گذشته و‌یه پسر ۱۴ ساله دارم خیلی میخندی؟

اسی چه غذاهایی رو بلدی؟

ماکارونی مرغ زعفرونی انواع کباب و‌کوبیده مرغ . چند مدل هم سالاد

2706