2733
2734

ایشالا 

منم پس فردا سونو ان تی دارم برام دعا کنید

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله ک همه چی خوبه.. من واسه سونو خیلی اذیت شدم.. لطفا یه جای مطمئن برو ک دستگاهاش پیشرفته باشه ...

دقیقا چجوریع 

چیکار کردن ک اذیت شدی 

من تجربه ندارم

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
2731
دقیقا چجوریع  چیکار کردن ک اذیت شدی  من تجربه ندارم

عدد Nt ۲:34 بود  منشی سونو ک جواب و واسم اورد گفت مشکل داره سریع ببر به یه متخصص نشون بده و اصلا نذار ب بعد عید بکشه..

انقدر بد ک من تا خوده مطب دکترم گریه میکردم..

وقتی ب دکترم نشون دادم کلی بد و بیراه پشت منشی گفت و گفت هیچی نیست..اصلا مشکلی نداره نیاز نبود بیاریش الکی ترسوندتت..پیش یه متخصص دیگه ام بردم ک اونم گفت من این سونوگرافی ک رفتی کلا قبول ندارم..اینجا واسه همه یه مشکلی پیدا میکنه و الکی میگه..

شب عیدی انقدر استرس به خودم و خانوادم وارد شد ک خد و حدود نداره

🧡
عدد Nt ۲:34 بود  منشی سونو ک جواب و واسم اورد گفت مشکل داره سریع ببر به یه متخصص نشون بده و اصل ...

کدوم شهری 

اصفهان

شکمیه یا واژینال؟ 

2738

من یاسوجم ولی اینجا همه جا بستس 

مجبورم برم شیراز 

راستی مثانه باید پر باشه٠ ؟؟؟

ممنون عزیز دلم😘😘ایشالا ب سلامتی فارغ شی

سلام

به نظر من یکی از زیباترین لحظاتی که میتونی تجربه کنی

دیدن نی نی ات توی سونو nt

خیلی قشنگه دیدنش

مثانه باید پر باشه, ترجیحا یه چیز شیرین هم بخور

مثل یه لیوان ابمیوه شیرین یا شکلات

که حسابی شیطونی کنه موقع سونو ,  بیشتر کیف کنی

بهتره سونو گرافیت رو صبح بدی حدودا ساعت 10

و همون روز جواب سونو رو ببری ازمایشگاه و ازمایشت رو بدی

تاخیر نندازی بهتره

و البته

منتظر تعیین جنسیت توی این سونو نباش, چون درصد اشتباهش بالاست

استرس و نگرانی رو از خودت دور کن و به زیبایی هاش به فکر کن

خدایا شکرت واسه همه چی❤
سلام به نظر من یکی از زیباترین لحظاتی که میتونی تجربه کنی دیدن نی نی ات توی سونو nt خیلی قشنگه دی ...

مانیتور ک اصلا سمت من نبود و هیچی از جنین ندیدم..

بدترین حس ب نظرم همین سونو ان تی بود

🧡
مانیتور ک اصلا سمت من نبود و هیچی از جنین ندیدم.. بدترین حس ب نظرم همین سونو ان تی بود

الهی عزیزم

من تهرانم, توی میدون شهدا میرم, سونوگرافی نگین, 

یه مانیتور بزرگ روبروی خودم هست, به شوهرمم اجازه ورود میدن سونو شکمی رو, اخرشم بهم یه DVD داد اوردیم خونه با خانواده ها دیدیم

البته 220 تومن شد هزینه اش

خدایا شکرت واسه همه چی❤
2706