2737
2739
عنوان

دیگه خسته شدم

125 بازدید | 9 پست

دوستان خیلی وقته ناامیدم افسرده ام حالم باهیچی خوب نمیشه هیچی خوشحالم نمیشه دلم میخواد برم یجا فقط تنها باشم هیشکی و هیچی ارومم نمیکنه باهیچی ذوق نمیکنم.شما راه حلی دارید؟ فکرمیکنم افسردگی وحشتناک گرفتم.همش میخوام فقط دعوا کنم. داد بزنم.توروخدا راهنماییم کنید

خدا با ماست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید ریشه یابی کنی ببینی علت این همه ناراحتی عمیق چیه ...بنویس مشکلاتی که باعث این افسردگی شده ببین میتونی واسش راه حل پیدا کنی از دیگران یل همینجا کمک بگیر ...برو تو ایینه نگاه کن کی و میبینی همین ادم فقط میتونه درست کمکت کنه ...باید خودت بی نهایت دوس داشته باشی برا حسای خودت ارزش قایل شو انرژی مثبتا رو حذب کن یه مدت تمرین کن منفی رو از خودت دور کنی

توصیه کردن آسونه. این که سعی کن خودتو خوشحال کنی. سعی کن کشف کنی چی حالتو خوب می کنه. تو خونه نمون. برو بیرون. موزیک مورد علاقه تو گوش کن. ورزش کن. اگه امکانشو داری برو باشگاه یا کلاس. که اجتماعی هم بشی.

به خورد و خوراک و خوابت خیلی دقت کن. اینا روی وضعیت جسمی تاثیر می ذارن و اونم روی وضعیت روحی. سالم بخور. ویتامین و مواد لازم رو به بدنت برسون.

به ذهنت اجازه نده تاریک بشه. نشین فکرو خیال بکن. اگه فکر و خیال اومد سراغت فوری کنترلشو تو دستای خودتبگیر. آینده رو به بهترین شکلی که می تونی تصور کن. کسی نمی دونه فردا چی می شه. برای فردایی که نمی دونیم چی می شه نباید امروزمونو از دست بدیم. 

اولشم گفتم...توصیه کردن آسونه. عمل کردن سخته و اراده می خواد. ولی تو هم قوی هستی. اراده کن. خوب کردن حالت قبل از هر کسی دست خودته.

البته همه ی اینا مال وقتیه که واقعا افسردگی جدی نداشته باشی. چون اون بدون کمک متخصص برطرف نمی شه. ولی معمولا اینطور نیست. آدما تشخیص اشتباه می دن. برای همین امیدوار باش.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2738