2733
2734

یه چیزه دیگه هم بگم که من ادم کم حرفیم یه جاری دارم اون ماششالله با زبونش همه چیو میبره میره جلو

خیلی حرفا و توهینا به خانواده شوهرم کرده خودم شاهد بودم

ولی خانوادا شوهرم سنگشو به سینه میزنن با اینکه خیلی اذیتشون کرده

حتی چن بارم شوهرم منو با اون مقایسه کرد که بشدت ناراحت شدم

نمیدونم کوچکترین حرفی نزدم بعد شوهر اینجوری حرف میزنه که تقصیر تو هست اونا خونمون نمیان

الان واقعا دارم احساس که شوهرم خیلی با اولای ازدواج فرق میکنه  ما نسبت خوانوادگی داریم میشه پس ...

وقتی این قدر نزدیک هستید شما باید خیلی با سیاست تر رفتار کنی حتی با همسرت ....بیشتر با فکر کاری یا حرفی رو بزن ...احساسی عمل کنی زودروتون به هم باز می شه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگه تصمیم به طلاق گرفتم دیگه ازدواج نمیکنم چون خیلی به اعصاب شدم این چهار سال همش دعوا داریم&nbs ...

هووووووووو۴سال که چیزی نیس مال من داره میشه ۹سال اگه شوهرت سالمه و مشکلت خونوادشه  اونو با سیاست میتونی درست کنی یه ذره تلاش کن مال من رفیق باز خیانتکاره به هیچ راهی مستقیم نیست

2731

[QUOTE=85295166]چجوری

...وقتی هم مساله ای پیش می یاد همیشه حالت دلسوزانه درموردش با همسرت صحبت کن تا همیشه شما رو از خودشون وخیر خواه خانوادشون بدونن ...اگه موفق عمل کنید همه ی حرفاشون رو بهتون می گن

[QUOTE=85295166]چجوری ...وقتی هم مساله ای پیش می یاد همیشه حالت دلسوزانه درموردش با همسرت صحبت ک ...

بخدا همیشه اینکارو میکنم حتی بعضی جاها اون درمورد خونوادش کوتاهی کرد من بهش گفتم 

یه چیزه دیگه هم بگم که من ادم کم حرفیم یه جاری دارم اون ماششالله با زبونش همه چیو میبره میره جلو خی ...

اون با زبون چرب ومهربونی  جلوی خانواده ی همسرت رفتار می کنه وبه موقع هم جواب می ده ...پس ازش حساب می برن

2740
یه چیزه دیگه هم بگم که من ادم کم حرفیم یه جاری دارم اون ماششالله با زبونش همه چیو میبره میره جلو خی ...

وای جفته شوهره منه,نمیدونم تو منی یا من توام منم دو تا جاری دارم اصلا به خونواده شوهرم رو نمیدن همیشه هم خونشونن منو اصلا نمیگن لعنت بهشان بیاد