2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خب؟؟؟

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
یادش بخیر قدیما زنا بساز بودن الان تا تقی به توقی میشه میخان طلاق بکیرن.حالا مشکلت چی هست باید واضحت ...

اون مال قدیما بوده که زن حاضر بوده هرطوری شده بسازه

من شوهرم نه دست بزن داره نه فحش میده تو کارای خونه هم کمکم میکنه ولی بعضی وقتا یه رفتارا و حرفایی ازش میشنوم که خیلی ناراحت میشم

احساس میکنم خونوادشو به من ترجیح میده

چن روز پیش برمیگرده میگه یه کاری کردی که نه بابام و نه داداشم خونمونم نمیان درصورتی که من هیچ بی احترامی بهشون نکردم

2714

ببین عزیزم اینجا باید مشکلتو زود بگی وگرنه رشته ی امور از دست کارشناسا در میره و چه بسا گزارشم بخوری.افرین

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

حالا چی هست مشکلاتت والله مال ما از مال تو بدتر ه ولی داریم با هزار بدبختی میسازیم از اینم در اومدیم رفتیم یکی دیگه بدتر از این شد چی !دیگه نه راهه برگشتی هست نه چیزه دیگه حداقل اینجا باز زبونمون دراز تره ولی بنظره من دومیه زبانش دراز تر میشه چون میدونه که دیگه طلاق نمیتونی بگیری اگرم خدایی نکرده طلاق گرفتی به هیچ عنوان ازدواج نکن من خیلیارو اطرافم دیدم بعد طلاق بدتر شده

حرفایی که میزنی خیلی عصبیم میکنه من کوچکترین بی احترامی نکردم به خونوادش هروقتم اومدن خونمون مث خونواده خودم باهاشون رفتار کردم

نمیدونم چیکار کنم 

امروزم که دعوامون شد همه حرمتا شکسته شد😔

حالا چی هست مشکلاتت والله مال ما از مال تو بدتر ه ولی داریم با هزار بدبختی میسازیم از اینم در اومدیم ...

من اگه تصمیم به طلاق گرفتم دیگه ازدواج نمیکنم چون خیلی به اعصاب شدم این چهار سال

همش دعوا داریم 

حرفایی که میزنی خیلی عصبیم میکنه من کوچکترین بی احترامی نکردم به خونوادش هروقتم اومدن خونمون مث خونو ...

تا وقتی اخلاقای خانواده وحتی همسرت دستت بیاد یه 10سالی طول میکشه ..طوری که از نگاهشون می فهمی همه چیز رو

تا وقتی اخلاقای خانواده وحتی همسرت دستت بیاد یه 10سالی طول میکشه ..طوری که از نگاهشون می فهمی همه چی ...

الان واقعا دارم احساس که شوهرم خیلی با اولای ازدواج فرق میکنه 

ما نسبت خوانوادگی داریم میشه پسر عمم

یه سالی هست که عمم اینا اومدن طبقه پایین خونه ما

از همون موقع خیلی رفتار شوهرم فرق کرده

2706